Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Senior Member
    Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Hiç gidip farm atmadım çünkü vakit kaybı ayrıca demek istediğim şu derdi item dizmek olan 3 yılda kralını dizerdi derdiniz item dizmek değil oyunda ekmek kapısı değil.

+10 itemler gmden satın alınmadı birileri riske girdi upgrade etti ve sattı gerçek hayatta da böyle risk kazanç vs
    Ne oldu foton gitti +10 raptor karavidis ilerleniyordu falan atsana fotoyu?

Hayatında +8 basmamış adam. Eline +8 takamamış, farm yüzü görmemiş. +10a karavidis ile ilerleyen farmerdan bahsediyor. Tam komedi. Sizin gibilere standu up yaptırmak lazım.

Hiç gidip farm atmamış ama her şeyi de biliyor büyümüş de küçülmüş. Bilgisi yok ama fikri tam. Zuahahahahahaha

Çarında +9 maul bile yok muhtemelen. Burada aklınca makara yapıyor. Forumdan banlanman gerekiyor. Trollsün.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3 yıldır herkes 1 hafta quest görev yapıp üstüne bilmem kaç M verip 3 bus ile +4 e item yaktılar.
    oyun şimdi sana +5 item verirse o arkadaşların yaktıkları binlerce bus binlerce görev itemi boşuna yakılmış olacak.
    sende +1 görev itemi almalı ve 3 bus ile itemi +4e yakmanın zevkini tatmalısın.
    öyle ben aradan sıyrılayım gideyim olmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Ne oldu foton gitti +10 raptor karavidis ilerleniyordu falan atsana fotoyu?

Hayatında +8 basmamış adam. Eline +8 takamamış, farm yüzü görmemiş. +10a karavidis ile ilerleyen farmerdan bahsediyor. Tam komedi. Sizin gibilere standu up yaptırmak lazım.
    Anlamıyorsun ki beni sen.

Şöyle düşün sen farmer ekinini ekiyorsun biçiyorsun yağmur yağıyor böcekleniyor vs. Olumsuzlukları atlatıp son bir ürün koyuyorsun ve Ben hiç ferrariye binen çiftçi görmedim.
    Ama Ticaretle uğraşanlar ferrariye biniyor.
    Riske girenler şansı yaver giden ferrariye biniyor

Gerçi günde 8 saat farm atan adamla ne tartışıyorsam ahahah ben o akşam 1-2 saat pk atan gruba dahilim

Senior Member
    Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Anlamıyorsun ki beni sen.

Şöyle düşün sen farmer ekinini ekiyorsun biçiyorsun yağmur yağıyor böcekleniyor vs. Olumsuzlukları atlatıp son bir ürün koyuyorsun ve Ben hiç ferrariye binen çiftçi görmedim.
    Ama Ticaretle uğraşanlar ferrariye biniyor.
    Riske girenler şansı yaver giden ferrariye biniyor

Gerçi günde 8 saat farm atan adamla ne tartışıyorsam ahahah ben o akşam 1-2 saat pk atan gruba dahilim
    Şimdi senin örneklendirmelerin 1. sınıf çocuğu seviyesinde. Niye anlatayım.

''Ticaret ile uğraşanlar'' sen pazarcı mısın? Hayır. güzel. +10 takılanlar pazarcı mı? Hayır. Güzel. Demek ki ticarete atılan zengin değil.
    ''Riske girenler'' Upgrade ile zengin olan var mı? Hayır. güzel. Riske giren kimler? YASAKLANMIŞ para birimi kullananlar. Onlar da kar etmiyor zaten.

Buraya kadar okay miyiz?

Şimdi sana gerçeği söyleyeyim. akşam 1-2 saat pk atmıyorsun. Muhtemelen oyunu bile oynayamıyorsun. Elinde maks +7 var. Bowla girip adam kesmeye çalışıyorsun, teki yiyip oturuyorsun. Farm atmaya çalışıyorsun biraz gelişmek için. Beceremiyorsun. Oyunun hiçbir mekaniğinden haberin yok, skill bar geçişlerinde durup basıyorsun. Ölüyorsun.
    +9a geçmek için para biriktiriyorsun ama ay sonu gelmiyor. Oyundaki hiçbir faaliyeti yatırdığın sana göre büyük gerçeğe göre ufak paraya rağmen yapamadığın için boş vakitlerinde buraya gelip konu trollüyorsun.

Senior Member
    CZ farmcısıydım bıraktım.

Düşündüm ki son dönemde bazen günde 7 saat 8 saat bu oyunu oynuyorum. Ancak bu kadar çok oynamamın hiçbir ödülü yok.
    Hep aynı ucuz ts drobu alıyorum. Çok şanslıysam bus ekleniyor. 1/1.000 1/10.000 ihtimalle de olsa yaratıkların upgradeli item (+8 quest gibi) atması gerekiyor. (Gerekirse tradesi kapalı olsun.)

MMORPG' ler çok oynayanların kral olduğu oyunlardır. Ancak bu oyunda çok oynamanın bana verdiği hiçbir şey yok. Saatte 10m kasarsam şükrediyorum. 8 saatte 80m anca ediyor. 8 saat oynamamın karşılığı olarak çok düşük ihtimalle ödüllendirebilme ihtimalim var mı? Yok. Tek ödülümüz 2,5m bus.

Peki benim oyunda fark yaratmam için elime takmam gereken itemin seviyesi ne? +9.
    +9 alabilmek için toplam 60 gb biriktirmem lazım. Saatte 10m kassam (artık bu rakam jr winlemeden mümkün olmuyor ama)
    2,5 ayda ancak bir item alabiliyorum. o da bir item. 5 parça kıyafet ve 6 parça takı ve pus masraflarını saymadım. (Bahsettiğim saat süresi 8 saat. yani insanların işte çalışması gerektiği süre. Bu olağanüstü süreye rağmen)
    He bir de dc pre peri key bag masrafını da düşmedim ona da bir 5 gb harcamanız gerekiyor.

- HİÇ OYNAMAYAN 8 PC GENİELER BENDEN DAHA FAZLA KAR EDİYOR.

Şimdi gelelim soruya legal biçimde her kurala uyan ve çok fazla süre oynayan benim gibiler neden bu kişilerin üzerine çıkamıyor? Biz bu oyunun amelesi miyiz?
    Bak sana yemin ediyorum Bu oyunun filmi çıkmalı gerçekten senin şu yazdığını okuduktan sonra aklıma geldi

Senior Member
    Şimdi senin örneklendirmelerin 1. sınıf çocuğu seviyesinde. Niye anlatayım.

''Ticaret ile uğraşanlar'' sen pazarcı mısın? Hayır. güzel. +10 takılanlar pazarcı mı? Hayır. Güzel. Demek ki ticarete atılan zengin değil.
    ''Riske girenler'' Upgrade ile zengin olan var mı? Hayır. güzel. Riske giren kimler? YASAKLANMIŞ para birimi kullananlar. Onlar da kar etmiyor zaten.

Buraya kadar okay miyiz?

Şimdi sana gerçeği söyleyeyim. akşam 1-2 saat pk atmıyorsun. Muhtemelen oyunu bile oynayamıyorsun. Elinde maks +7 var. Bowla girip adam kesmeye çalışıyorsun, teki yiyip oturuyorsun. Farm atmaya çalışıyorsun biraz gelişmek için. Beceremiyorsun. Oyunun hiçbir mekaniğinden haberin yok, skill bar geçişlerinde durup basıyorsun. Ölüyorsun.
    +9a geçmek için para biriktiriyorsun ama ay sonu gelmiyor. Oyundaki hiçbir faaliyeti yatırdığın sana göre büyük gerçeğe göre ufak paraya rağmen yapamadığın için boş vakitlerinde buraya gelip konu trollüyorsun.
    +10 raptorla işi biten pazarcıya satar >> Pazarcı 10 raptoru satın alır>> bir sonraki kullanıcıya satar.
    İstese kullanıp pk atabilir mi ? Evet çünkü parasını verip satın almış

Bu Pazarcı uşaklar oyuna para yatırmış insanlar değiller yıllarca bu oyunda elit Pazar yaparak bu seviyeye gelmişler. Açıyorlar yayın arada bak 22-24 yaşında uşaklar bunlar

0 sermaye ile bu işe girip birden çok full item Çarı bozulurken satın alabilecek seviyeye gelmişler oyun içinde

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Server başından beri oyunda azar azar ilerleyerek oluşturduğum full item charıma verdiğim emek ve zamanı geri ödeyeceklerse evet dediğin şeyler çok mantıklı.

Ben itemlerimi yapana kadar premiuma ve diğer puslara her zaman cebimden para verdim. Kastığım para ile durmadan charımın eşyalarını yükselttim. +7 raptorla başladım hadi bakalım 1 günde +9 olsun bu demedim. Bir süre sonra 8 daha sonra 9a yükselttim kastığım paralarla. +0 takılarla başlayıp sırayla +3ledim. Troll shell giyerken +8 dragona ilerlettim. Öyle senin istediğin gibi hah deyince +9 quest itemi çantama düşmedi.

Kardeşim 3 YIL az bir zaman değil. Kusura bakma ama senin istediğin slotuna gelen adamın elindeki +9 iteme o adam gibi para vererek sahip olmak yerine kastığın parayı cebine çekip moblardan o adamın elindeki itemin üstünü düşürmeyi istemek. Senin hesabınla ayda en az 15-20 gb arası kar ediyorsun, dediğinden aşağı hesap yapayım. Aylık 10gb kar ettin. 3 YILda 360 gb para kardeş nasıl oldu da bu kadar para ile charını dizemedin ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    2 senede etkinliklere girip günde 6 saat farm atarak full 3 takılı +9 silahlı 1 karakter çok rahat diziliyor.. İnkar edip dizilemez yazanları her sabah ve akşam Jr lerden sizleri çok iyi tanıyoruz

Senior Member
    3 sene hesabı yapan işsiz güçsüz takım. 3 sene sınırsız oynamıyorum. Anlamadınız sanırım. 3 sene 8 saat oynasaydım şu an tekerlekli sandalyeden yazıyor olurdum.
    Last edited by Key_C; 08-16-2021 at 06:42 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    2 senede etkinliklere girip günde 6 saat farm atarak full 3 takılı +9 silahlı 1 karakter çok rahat diziliyor.. İnkar edip dizilemez yazanları her sabah ve akşam Jr lerden sizleri çok iyi tanıyoruz
    Gelsin foto. Önce malum site gb çekme geçmişini gönder. Sonra +9 full 3 takılı çarını. SS' siz yazmayın.