Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Quest Silahlar Hk.

Günde en az 1 saat uğraşıp (ks, her saat parti bulamama,karşı ırk baskını gibi sebeplerden ötürü) 10 günün sonunda 1 tane quest itemi alıp defalarca kez +4 basarken yakmak çok sinir bozucu bir şey,10 günlük emeğin bu kadar fazla vakit harcamanın karşılığı bu olmamalı.Bu konuyla ilgili birkaç önerim var.

1-+4 basamama bir bugsa bugun düzeltilmesi.

2-Bir başka konuda bir arkadaşın önerisi vardı konuyu bulamadım ama özetle; 10 taşa +1, 20 taşa +2 ......... 500 taşa +9, 1500 taşa +10 item versin gibi bir öneriydi çok mantıklı ve tartışıp geliştirilebilir bir öneri mesela 10 taş ve +1 item verip +2 alınabilir...... +9 item ve 1000 taş verip +10 item alınabilir gibi.(abartı herkes +9 +10 olsun o zaman diyenler olacaktır 1500 gün aralıksız oyuna girip görev yapan biri için hiç abartı bir item sayılmaması lazım 1500 gün 4seneden fazla süre yapar ki bir oyuna bu kadar zaman harcayıp en üst seviyeye ulaşmak hiç mantıksız değil)

3-Eski swlerdeki gibi 3 günde 1 alınması. (en azından 3günde 1 +4e yakarız daha az sinirimiz bozulur )

4-10 günde 1 değil ayda 1 alınsın +5 olarak gelsin (buna da kızanlar olacaktır ayda 1 alınır mı diye ama zaten ayda 3 tane alınıyor aşırı şanslı iseniz 1 tanesi +4e geçiyor )

Özetle bir oyuna bu kadar fazla vakit ayırıp bu kadar sıradan itemlere bile sahip olamamak çok mantıksız geliyor. Benim gibi düşünenler varsa konuyu üstte tutar destek olursa sevinirim.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    "Özetle bir oyuna bu kadar fazla vakit ayırıp bu kadar sıradan itemlere bile sahip olamamak çok mantıksız geliyor."
    Etliye sütlüye karışmadan farm yapamazsın,yapsanda ömründen ömür verirsen mütavazi bir char dizmeye ancak yaklaşırsın.
    Bu çabaya,bu ödül tatminsizlikden başka birşey yaratmıyor.

Senior Member FG1919's Avatar
    Quest silahları da armor gibi 1 3 5 7 atsa süper olurdu.

Görevin eslanta geçmesi için bunu hep beraber dile getireceğiz.

senelerdir uğraşıyorum +8 basamadım +8 128 ap çokmu hayır ama idare eder herkes +10 itemler ile dolaşırken solo oynayan tayfaya katkı yapılmıyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    İstediği taş sayısının silah için 10'dan 5'e Zırh için 7'den 4'e düşmesi daha mantıklı sanki.

Senior Member
    10 gün zorla o görevi ks yiye yiye yapıyorsun 5m veriyorsun ve +4 e yanıyor çok saçma bence +0 olarak değil en azından +5 olarak atmalı veya istediği taş sayısı yarıya düşürülmeli serverların genel item durumuna bakıldığında +9 itemsiz doğru düzgün cz ye çıkan yok sanki bedava dağıtıyorlarmış gibi bi zahmet quest yapmaya calısan insanlar da bir miktar avantajlı olmalı itemsiz olmaları durumu göz önüne alınarak

Senior Member
    Bence MS' ler düşük ihtimallerle +6 +7 +8 +9 +10 quest atmalı.

Düşük ihtimallerden kast +6 için 1/100 +7 için 1/1000 +8 için 1/100.000 +9 için 1/500.000 +10 için 1/1.000.000

Bahsettiğim son oranlar yılbaşı piyangosu tutmasına yakın . Ama bu oyunda çok oynayanların ödüllendirilmesi gerekiyor. Oyunda kendiliğinden item dizme diye bir şey yok. Ya malum şeyi yaparak item dizeceksiniz, ya günde 8 saat farm atıp ts vs. satarak item yapacaksınız. İtem düşmesi ile bu oyunda item neden yapılamıyor?

Bu oyunda yeri geliyor günde 7 saat darlamalı-ksli farm atıyorum. Elime geçen tek sürpriz bazen 2,5mlik bus atıyor o kadar. Ben bu kadar vakit harcamam şans ile de birleşince ciddi bir kar etmem gerekir.

- Oyunda 8 bilgisayarlı genieler hiç oynamadan benden daha çok kar ediyor.
    - İllegal bot kullananlar benden daha çok kar ediyor.

Ben legal bu oyuna vakit harcadım için cezalandırıyorum bildiğin. MMORPG' ler vakit harcayanın kral olduğu oyunlardır. Bizim oyunumuz ise yasaklanmış ama hiç kimseye yaptırım uygulanmamış malum işi yapıp günde 2 saat cz takılıp çıkanların kral olduğu bir oyun.
    Last edited by Key_C; 08-16-2021 at 12:53 PM.