Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Nickname
    Trouble
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    xTheBestx
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Chaos tekleme yeteneği ( killing blade ) hakkında

Çok uzun uzun yazmayacağım. Yorumlarınızı merak ediyorum. Kaldırılması taraftarıyım.

Senior Member
    bence kaldırılmalı ve ayrıyetten makaslar ve duvarlar geri getirilmeli chaosun özelliği kalmadı herkes ortada koşuyor kimse kimseye vurmuyor sadece belli bir bölgedeki kalabalığa koşup ks atmaya ugraşıyor herkes sıkıldım artık bir yenilik getirilmeli chaosa örneğin içeride belli bir süre gaz odası gibi gaz getirilmeli ve orada olan en az 1 k 1k dmg yemeli vs vs çoğaltılabilir.

Bence chaosu komple kaldırsınlar.

Senior Member
    Chaos yerine royale mi >>>>>

Senior Member
    Chaos komple kaldırılmalı 1+1 Yüzünden her chaos en az 2 tane koxper geliyor siriusta chaos kill almayamı ugraşalım bunları video cekmeyemi yönetimin cözüm bulamıyorsa buna kaldırılmalı veya level sınırına Np sınırı eklemeli 10k veya 20k np tarzında
    Türk Milletinin Karekteri Yüksektir
    Türk Milleti Çalışkandır
    Türk Milleti Zekidir
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Banned
    Gerçekten yazık. Kaldırılması lazım .Bu adam nasıl oynayacak adam kesecek 4 kere 5 kere ard arda killing yedikten sonra diğerlerinin attığı farkı nasıl kapatacak ? Diğerlerinden ekstra ekstra daha iyi oynaması lazım ki anca toparlasın. Yeter cidden bunaldım yani.

Banned
    Ben sinir oldum ya fotoğrafa. Her chaos benim de başıma geliyor. Sadece killing blade atmaya girenler var chaosa. Killing blade kaldırılmalı.

Senior Member
    kill blade kalkabilir, birde chaos süresi 10 yada 15 dakika olsa daha iyi olur

Junior Member
    Yakın zamanda açılmış bir konudur.