Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Thumbs up Oyun koxper kayniyor herkes ilgisini buraya versin arkadaşlar

artık yeter inanın oyunu bırakma aşamasına geldim oyun el değiştirdi ve nerdeyse haftalık patch geliyor bdw chaos ağzına kadar koxper dolu bu nedir böyle ya herkesin playerlığını gösterebileceği eventlar deyim yerindeyse bileğinin hakkıyla zevk alacağı eventlar resmen koxper yuvası oldu.günlük bütün bdw chaos etkinliklerine giriyorlar gmler sizlere sesleniyorum oyunu hergün kontrol edin arkadaşlar ediyorsanız 1 2 kişi değil 7 8 kişilik koxper grupları bdwye chaosa giriyorlar kontrol ediyorsanız eğer bu adamların buralarda bu kadar kalabalık olmaması gerek diye düşünüyorum.şu oyunu oynuyorsam eğer sırf pve pvp güzelliği için oynuyorum ama bu adamlar gerçekten oyundan soğuttular artık hiçbir eventa girmek içimden gelmiyor ki full itemli playerlar bile bdwye girdiklerinde çıkmaları en fazla 30 sn oluyor 30 snde ''çıkalım beraber,karşıdakiler koxper'' yani ben bu diyalogları neden görüyorum arkadaşlar gözünüzü seveyim şu oyuna bir el atın el attık olmadı engelleyemiyoruz gibi bir bahanenin arkasına sığınırsanız çok büyük yanlışa düşersiniz.youtube'da nttgame yetkilisi ki -tahminimce en fazla 21-22 yaşlarında- oyunumuz şöyle güzel böyle güzel deyip durdu röportaj yapıldığında ve ekledi koxperın önüne geçemiyoruz oyunculardan anlayış bekliyoruz! bu adamdanmı oyun içi düzeltme yapılmasına dair fikir alınacak!ben şaşıyorum nttgame'in çalışma anlayışına resmen arkadaşı kurban etmişsiniz youtubeda ona önüne geçemiyoruz dedirtmek içinmi röportaja yolladınız ya arkadaşlar akıl işi değil gerçekten söylüyorum ben şahsım adına bıktım artık bu durumdan charımıda satışa çıkarıyorum bugünden itibaren hepinizin anlayışını temenni ediyorum.herkese kolay gelsin.

Senior Member Hop_Dedix's Avatar
    Nickname
    Hop Dedix
    Class
    Rogue
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Buranın Kingdom Online forumu olduğunu insanların anlaması için tabelamı asılması gerek acaba

Junior Member
    kardeşim özür dilerim ya sinirden dikkat etmemişim düzeltiyorum hemen konu kitlenebilir yerini değiştiriyorum

Senior Member Qnlylife's Avatar
    Nickname
    Jinbei
    Class
    Mage
    Clan
    Rampage
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by erererer3n View Post
    kardeşim özür dilerim ya sinirden dikkat etmemişim düzeltiyorum hemen konu kitlenebilir yerini değiştiriyorum

----------Let Me Live That Fantasy----------

http://i.hizliresim.com/eWkggq.gif

Tags for this Thread