Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Konuyu saptırmayın 1299 vs ile şu an oynanan oyun üzerinden olması gerekenleri yazalım.

Kule etkinliği gelsinde 3 aylık pre paramız çıksın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hac_8k5UcJg4 View Post
    ~helmet of wrath kafalık gibi süresiz ücretsiz bir kostüm gelsin
    yanlış hatırlamıyorsam bir dergi vardı o veriyordu dediğin kafalığı , bir daha gelmez yani.

Senior Member
    Bir ara Tokenler vardı. Kanat felan alabiliyorduk ve sınırı yoktu almanın. Aynı etkinlikte Lunar Belt verilmişti sanırım Iron Belt ile aynı özelliğe sahip + basılamayan. Bu tarz etkinlik olabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Arasibbbb View Post
    yanlış hatırlamıyorsam bir dergi vardı o veriyordu dediğin kafalığı , bir daha gelmez yani.
    o dergi 15 liraya satıldı o kod hala aktif şu an olsa o dergiye 200 tl verirdim. altar vega sirius 2019 ocak bu yıla kadar satan vardı hatta..

Senior Member
    Yeni silahlar gelsin ya cidden pk atacak seviyeyi yakalamak imkansıza yakın oldu.
    Güncel fiyatlarla 1 yılda +9 raptor anca alınır onu da pk atanlar beğenmiyor reb 14,15 altını adam yerine koymuyor

Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Valla benim tek beklentim 1299 client paylaşılması. herkesin eşit olduğu +7 ve +8 itemlerin fark yarattığı bir client. Nedense yeniliğin yakışmadığı oyun Knight Online'dır.
    Al benden de o kadar. Her gelen yenilikle birlikte oyun iyice geriye gidiyor, millet 2007-2008 zamanında ki oyunu özlüyor ama hala yok akara sumağı yok knight royale yok utc yok dark knight itemleri gibi gereksiz ve itici yenilikler geliyor. Bir kere bile olsa oyuncuların isteği sorulsa %90ı eski grafikleri ve yeni itemlerin olmadığı yılları istiyor ama oyuncunun isteklerine önem vermeyen bir şirket oldukları için boşuna çabalıyoruz

Junior Member
    mesela 1 hafta boyunca +4e item basılabilsin.

Senior Member
    Korede yeni bitti yıldönümü etkinlikleri,resmi sitesinden gelen etkinlikleri çeviri yoluyla inceleyebilirsin.

Aşağı yukarı aynı şeyler gelir buraya.

İstekte bulunmak saçma olur çünkü gelecek olan şeyler uzun süre önce belirlenmiştir.
    Last edited by IScamander; 08-15-2021 at 06:50 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    İstekten çok yapımcının planlamasına göre etkinlikler geliyor korede yapılanlara çoğunluğu aynı oluyor