Results 1 to 9 of 9

Thread: OTP Hakkında

Senior Member

OTP Hakkında

selamlar iş gereği evden uzağım en erken pazartesi şehire ineceğim telefonumun ekranı komple gitti simsiyah telefonum çalışıyor fakat ekran gelmiyor malum otp telefonda pcye kurmamıştım hattı değiştirip takabileceğim telefon yok çevremdeki nadir insanların telefonu hep tuşlu pazartesiye kadar oyuna veda mı? yoksa otpyi pcye taşımamın bi yolu var mı gelen smsi görmeden?
    Last edited by GamesDepot; 08-16-2021 at 11:55 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Telefonunuzun ekranı görüntü vermiyor ise yapılabilecek bir durum bulunmuyor. ICS/OTP sitesine OTP kodu veya mobil doğrulama ile giriş mevcut ancak bunun için telefonun görüntü vermesi gerekiyor.

Senior Member
    bu sıkıntılı durum için çözüm üretilmeli . zamanı geldiğinde hepimiz bu durumdan tarumar olacağız. belli oldu .

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    bu sıkıntılı durum için çözüm üretilmeli . zamanı geldiğinde hepimiz bu durumdan tarumar olacağız. belli oldu .
    Konuyu açan oyuncunun kayıtlı numaraya erişimi bulunuyor. Kayıtlı numaraya erişim var ise mobil doğrulama ile ICS/OTP sitesine giriş yapılabilir ancak kendisinin telefonunda problem mevcut. Bu tarz bir durum yaşarsanız mobil doğrulama ile giriş yapabilir ve yeni kod isteyerek tekrar OTP kurulumu yapabilirsiniz.

Senior Member
    Birisinin telefonunu rica et tuşlu olsada problem olmaz . Bilgisayarına otpyi indir daha sonra OTP sitesinden yeniden doğrulama kodu yolla de sms gelicek o sms ile bilgisayara kurabilirsin 5 dakika sürer toplamda rica ederek alabilirsin . Androide gerek yok tuşluda olsa 1 sms gelicek sadece.

Edit: Siteye girerkende sms onayı yapman gerekiyor onun içinde tuşlu telefon yeterli olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Birisinin telefonunu rica et tuşlu olsada problem olmaz . Bilgisayarına otpyi indir daha sonra OTP sitesinden yeniden doğrulama kodu yolla de sms gelicek o sms ile bilgisayara kurabilirsin 5 dakika sürer toplamda rica ederek alabilirsin . Androide gerek yok tuşluda olsa 1 sms gelicek sadece.

Edit: Siteye girerkende sms onayı yapman gerekiyor onun içinde tuşlu telefon yeterli olur
    hat uymuyor ki olsa keşke oyun için de yol çekmeye değmez pazartesi döneceğim zaten ama ders oldu otp pcye kurcam bu sefer

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    hat uymuyor ki olsa keşke oyun için de yol çekmeye değmez pazartesi döneceğim zaten ama ders oldu otp pcye kurcam bu sefer
    Eğer senin hattın küçük ise eşdeğer bir kagıt ile destekleyebilir oturtabilirsin bak benzer sorunu yaşamıştım o şekilde çözmüştüm deneyebilirsin

Ayrıca bilgisayara otp tavsiye etmiyorum . Her hangi bir hack durumunda doğrudan OTP erişimi olur ve karakter soyulabilir , işin bittikten sonra bilgisayardan silersen biraz daha kafan rahat olur tavsiye ederim

Senior Member
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Eğer senin hattın küçük ise eşdeğer bir kagıt ile destekleyebilir oturtabilirsin bak benzer sorunu yaşamıştım o şekilde çözmüştüm deneyebilirsin
    işin gerçeği telefonu tamirciye vermek yerine kendime tamir ettim ekrandan anakarta gelen bi kablosu var soketli muhtemlen o çıktı yerine oturtamamıştım yani aslında telefonun içine açabilsem de sorun çözülür ama ekipman yok bahsettiğin olayı denedim şebekeye bağlanmıyor ne yazık ki

Senior Member
    covid 19 virüsü için yapılan çalışmalar daha az zorlayıcı bence. bu konu hakkında 3 dk 5 dk ninjalık işler yerine daha şeffaf bir çözüm üretmek için çalışmalar yapılabilir !