Results 1 to 6 of 6

Thread: İttifaklar Hk.

Lightbulb İttifaklar Hk.

Oyun İttifak Yapılamayan Etkinliklerle Çeşitlendirilmeli..!!

1-)JR sistemi gibi etkinlikler çoğaltılmalı ve tıklama sırasına göre değil random olarak partyler oluşturulmalı.
    2-)CZ'deki tüm slotlar eşit hale getirilmeli boro balrog diğer slotlardan üstün olmamalı hepsi eşit seviyeye çekilmeli.!
    3-)Oyun Mobil etkinliklerle ilerlemeli. Bifrost-Krowaz tarzı koca haritalı 2 saatlik etkinlikler yerine 30 dakikalık mobil etkinlikler yazılmalı katılım herkes tarafından sağlanabilmeli.

Öyle düşünüyorum
    Last edited by SkCLucky; 08-12-2021 at 11:28 AM.

GM ler dün yayında bu ittifaklara nabah diyolardı ahanda çözüm 1 kişi yorum atmamış tebriks

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Bence kayıt olduktan sonra oynayacağın server, ırk, job ve clan da random belirlenmeli oyun tarafından. Oyundaki her şey random olmalı. Clan ve ekip muhabbeti ortadan kaldırılmalı. Worm ile Krowaz aynı drobu atmalı ama kimin nerede kasacağı oyun tarafından random belirlenmeli ve herkes o saatlerde random olarak kasmalı. Çok mantıklı öneri.

@SkCLucky hocam acaba neden yazılarımın yarısını kırpıyorsunuz? Küfür yok birşey yok. Siz de mi bi ittifağa dahilsiniz tam olarak anlayamadım? Kendimi gayet medeni bir şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum küfür argo vs. birşey yok yazılarımda. Konularımı neden sabote ediyorsunuz?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by IWitness View Post
    @SkCLucky hocam acaba neden yazılarımın yarısını kırpıyorsunuz? Küfür yok birşey yok. Siz de mi bi ittifağa dahilsiniz tam olarak anlayamadım? Kendimi gayet medeni bir şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum küfür argo vs. birşey yok yazılarımda. Konularımı neden sabote ediyorsunuz?
    Merhaba,

Herhangi bir önerinizi silmedim yalnızca görüşlerinizin en altında yer alan " işsizler ordusu" tarzı tabirleriniz nedeniyle son kısmı sildim. Bu tarz tabirler, doğrudan insanları tahrik edecek ve ikili tartışmalara sürükleyebileceği için silindi.

Forum kurallarına göz atarak daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Herhangi bir önerinizi silmedim yalnızca görüşlerinizin en altında yer alan " işsizler ordusu" tarzı tabirleriniz nedeniyle son kısmı sildim. Bu tarz tabirler, doğrudan insanları tahrik edecek ve ikili tartışmalara sürükleyebileceği için silindi.

Forum kurallarına göz atarak daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.
    Anladım peki açıklamanız için teşekkür ederim. Konu direkt son sözle bağlanıyordu o yüzden öyle yazmış bulunmuşum. Keşke yarım bırakmayıp usülünce tamamlasaydınız