Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Solo Farm Hk.

Senior Member

Solo Farm Hk.

Yeni swde oynuyorum. Özellikle son 1 haftadır cılkı çıkmaya başladı. 20 dakikada bir pt. 10 dakikada bir 1 asas 1 pri basmaya başladı. KS desen gırla üzerine R alan herkes ksye başlıyor. Saatte 4-5me düşmeye başladı hasılat.
    Mastadon slotlarında bile ''saatim geldi''ciler dolmaya başladı. AOC' u anladık da her slotta ittifak mı olur arkadaş. Worme bile ittifak olacak gibi duruyor bu gidişle.

Sen de ittifak yap saçma argümanı ile gelmeyin. Solo oyuncusuyum. Oyunda solo yapılabilen işleri yapıyorum. Karşı ırktan biri ile anlaşmak ise bu oyunun bütün amacını yok eden bir şey. O yüzden ittifak yapmak gibi bir niyetim yok.

Sonuç olarak çözümü tüm itemleri satmakta buldum. Pazara yönelmek ve görev itemleri ile draki-ft-jr yapmaya karar verdim. Bu saatten sonra dc pre-peri-vip key ve bag çekmeyeceğim. Üzerime item almayı da düşünmüyorum. Tüm coin ile pazar yapacağım.

''sen de ittifak yap, slot basmak serbest'' gibi cevapları boşuna yazmayın. Buraya bunlar yasak demek için gelmedim. ''JR' ye giren görev itemliler'' şikayetiniz de serbesttir. şikayetiniz bu şikayetle karşılanmaktadır haberiniz olsun. Günde 5 saat farm atarak item dizen biri olarak yanlış yaptığımın farkına vardım. Benim gibi solo oynamak isteyen ittifak yapmayan arkadaşlar için de önerim budur boşuna o kadar vakit harcayıp czde slot eziyeti çekmeyin. Saatiniz gelmediyse itemleri satıp görev itemleri ile draki-ft-jr yapın geçin. Geri kalan pazar.
    Last edited by xMakhWelo; 08-11-2021 at 02:35 PM.

Senior Member angelorock's Avatar
    Ben çok daha değişik bir argümanla geliyorum "Kafana şapkadan başka bir şey takma".
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Yeni swde oynuyorum. Özellikle son 1 haftadır cılkı çıkmaya başladı. 20 dakikada bir pt. 10 dakikada bir 1 asas 1 pri basmaya başladı. KS desen gırla üzerine R alan herkes ksye başlıyor. Saatte 4-5me düşmeye başladı hasılat.
    Mastadon slotlarında bile ''saatim geldi''ciler dolmaya başladı. AOC' u anladık da her slotta ittifak mı olur arkadaş. Worme bile ittifak olacak gibi duruyor bu gidişle.

Sen de ittifak yap saçma argümanı ile gelmeyin. Solo oyuncusuyum. Oyunda solo yapılabilen işleri yapıyorum. Karşı ırktan biri ile anlaşmak ise bu oyunun bütün amacını yok eden bir şey. O yüzden ittifak yapmak gibi bir niyetim yok.

Sonuç olarak çözümü tüm itemleri satmakta buldum. Pazara yönelmek ve görev itemleri ile draki-ft-jr yapmaya karar verdim. Bu saatten sonra dc pre-peri-vip key ve bag çekmeyeceğim. Üzerime item almayı da düşünmüyorum. Tüm coin ile pazar yapacağım.

''sen de ittifak yap, slot basmak serbest'' gibi cevapları boşuna yazmayın. Buraya bunlar yasak demek için gelmedim. ''JR' ye giren görev itemliler'' şikayetiniz de serbesttir. şikayetiniz bu şikayetle karşılanmaktadır haberiniz olsun. Günde 5 saat farm atarak item dizen biri olarak yanlış yaptığımın farkına vardım. Benim gibi solo oynamak isteyen ittifak yapmayan arkadaşlar için de önerim budur boşuna o kadar vakit harcayıp czde slot eziyeti çekmeyin. Saatiniz gelmediyse itemleri satıp görev itemleri ile draki-ft-jr yapın geçin. Geri kalan pazar.
    Çok haklısın bu durumu bende yaşadım. Hem karus hem human klanlar anlaşmış slota yabancı birisi geldiği zaman diğer ırktan olan hemen çağırıyor ekibi kestiriyor. Buna karşılık yapılması gereken mobların etrafa rastgele spawn olacak şekilde çıkması ve aralarında mesafe bulunması toplu olarak değil de CZ nin her yerine az sayıda dağıtılmasıdır. AOC slotu mesela CZ Bowl içinde olmalı 2 şerli şekilde 4 farklı noktada spawn olmalıdır. Böylece oyundaki rekabet artacak PK zevki daha fazla olacaktır.

Senior Member
    solo veya 2-3 kişi takılanlara bir parti adamın saldırma sebebi bowlda bir aktivite olmayışıdır questleri de tutan sağlam partiler olduğu için doğal olarak zevk almak için daha zayıf rakiplere yöneliyorlar bugün çoğu ekip anlaşmalı olarak 8de8 partili farmlarda birbirine vurmadığı için cznin pek bi tadı tuzu yok eskiden boss taşı varken bi nebze ittifaklara kafa tutulabiliyordu şu an sistem bowla girme diyor oyuncuya çünkü bowlda bi amaç yok.

Sonunda doğruları gören birini görmek gerçekten sevindirici. O onunla ittifak olmuş o onunla şu saatte anlaşmış saçma sapan işler. Geçen taiwanko yönetiminin bizim yönetimin bu duruma neden el atmadığıyla ilgili sorusu aklıma geldide gülmeden edemedim. Herşey yönetim de biter. Oyunda ki eslant golem slotlarına bir baksalar ev geçindiren mi ararsın 8 çar giren mi ararsın makromu koxpmu ne ararsan var en garibi ise bu adamlar asla banlanmıyor. Uruk ailesinde istemediğin kadar alenen macro kullanan insanlar dolu.. Ft lere hep aynı mage teamler giriyor ne kadar garip hepsi kusursuz bir şekilde eksiksiz tıklıyor neden acaba Hatta o kadar eminler ki girmeden tsleri basıp bekliyorlar

Jrlere gelirsek oyunda 3 5 bin lira yatırmış tüm oyuncular yeni başlayan veya birşeyler yapmak için çabalayan oyuncuları ezmek için Flame (Toxic) olacak tüm söylemleri ve kışkırtmaları çekmekteler herkez onlar gibi para yatırmalı GB satın almalı ki (GB SATIN ALMAK DA KURAL DIŞI) onlar gibi itemli olsunlar düşünebiliyormusunuz oyuncu item yapmaya çalıştığı için toxic flame yiyip hakaret işitiyor. Bir oyuncu Jr girdiğinde esc atmadı diye görevini yapmamış sayılıp banlanabiliyor Bundan komedi bir adalet sistemi olabilir mi. Belki yeni başladı kuralları bilmiyor olayı bile yok. Kısacası güzel kardeşim pazardan çıkmaya gerek yok slotlara gidilicek hal yok çünkü hepsi tekelde yönetiliyor ve korunuyorlar kim ne derse desin ben aksine inanmıyorum Oyunda farm yapılabilicek slotların hepsine el konulmuş eslant lufer cz hepsi dahil bunu göre göre birşey yapılmamasının tek sebebi şirket politakası olarak görüyorum para kazanıyorsan sorun yok diyorlar sanırım. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kafaya şapkadan başka birşey takmaya gerek yok. Belki bu günlere ilerde gülüp geçeriz çünkü bazı olumlu stratejik değişikliklerde göze çarpmadı değil Cz questlerin mythril vermesi gibi p2win olayının azda olsa düşürülmeye çabalanması sevindirici ancak genede şuan hiçbirşeyin kontrol altına alınamamasını değiştirmiyor.

Hiç değilse genie günde 10 saat den fazla kullanılamasın 1 account dada insanlar biraz slotlarda görevlerini yapabilicek duruma gelsinler.
    Last edited by NoAngel; 08-11-2021 at 02:55 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post

sen görev itemle jr gir sana 5x küfür etcekler 10x de item kasamamış olcan senn item kasman gb kasman kasmamaman kimseyi bağlamaz farm yapan her türlü farm yapar yolunu bulup bence boş konu olmuş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    sen görev itemle jr gir sana 5x küfür etcekler 10x de item kasamamış olcan senn item kasman gb kasman kasmamaman kimseyi bağlamaz farm yapan her türlü farm yapar yolunu bulup bence boş konu olmuş.
    5x küfür edeni crye postlarız, muteleriz. Sanal alemde kral olanları çok ciddiye almıyorum. İtem kasma derdimi dün itibari ile bitirdim. Elime geçen her coin ile pazar devam. Seni bağlamıyorsa napim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Adream daki slotlar CZ ye getirilmezse CZ de oyuncu kalmayacak zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Adream daki slotlar CZ ye getirilmezse CZ de oyuncu kalmayacak zaten
    Ben anlamıyorum zaten. Bomboş map. Hiç kimse yok. Dünya kadar slot var. 59 level oynayan yok bu oyunu. 59 level har çar farm için 59 level.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ardream kapatılmalıdır içerisi bomboş. Delos desen 2-3 slot var o da kapatan mafyalarla dolu. Tek farm ortamı CZ gerisi kapatılıp PK canlandırılmalıdır.