Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba Şövalyeler,

Canlı yayınlarımızda sizlere müthiş hediyeler dağıtmaya devam ediyoruz!

Boss'unu Seç, Hediyeleri Al
    Twitch kanalımız üzerinden Altar, Vega ve Sirius sunucuları için sırayla yapacağımız çekilişte ismi çıkan oyuncularımızdan bir kutu seçmelerini isteyeceğiz. Seçilen kutu içerisinde hangi Boss çıkar ise GM'ler tarafından öldürülecek ve çıkan eşyalar oyuncumuza verilecek.

16 Farklı kutu içerisinde yer alacak Boss'ların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Isiloon 1x
    Talos 2x
    Snake Queen 2x
    Harpy Queen 2x
    Troll King 2x
    Deruvish Founder 2x
    Lobo 3x
    Lupus 3x
    Lycaon 3x
    Attila 3x

Etkinliğe katılacak oyuncularımızın 80 seviye ve üzerinde olması, takas özelliğinin de aktif olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayamayan kişiler etkinliğe katılamaz ve ödülleri teslim alamazlar.

Etkinlik Sunucuları:
    Altar, Vega ve Sirius (Etkinliğin yapılacağı sıra yayın sırasında belirlenecektir.)

Twitch Çekiliş Ödülleri
    40 Adet 400 NPoints
    10 Adet 1200 NPoints

Şanslı Kutu
    Yayının son bölümünde çekiliş ile seçeceğimiz 10 şanslı kişiden alacağımız kutu numarası ile seçilen kutuda yer alan hediyeleri kendilerine dağıtacağız.

Şanslı Kutu etkinliğinden aşağıdaki eşyaları elde edebileceksiniz.

Canlı Yayın Saati: 20:00
    Canlı Yayın Tarihi: 11 Ağustos 2021
    Twitch Kanalı: TwitchTV - NTTGame Kanalı

Etkinlik için öneride bulunan esy_jkSRWxsh forum isimli oyuncumuza teşekkür ederiz

Bol hediyeli Knight Online canlı yayınını sakın kaçırmayın, iyi seyirler!

NTT Game | Knight Online Ekibi

Desene 0 drop

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Sunucu içeriklerinin farklılıkları sebebiyle etkinliklerin farklı yürütülmesi doğal bir durum. Bu etkinliği Krowaz, UTC gibi etkinliklerin yaratıkları ile eski sunucularda da yapma planımız var. Bu konuda heyecanlıyız

Bu konuyu dikkate alarak DC Premium'u hazır etmiş durumdayız
    Saygıdeğer Patheoz

Canlı yayında Ares-Rosetta da etkinlik yapılırken, Diez de ne zaman olacak sorularını bir sonraki etkinlikte Diezde de yapılacak cevabı verilmişti. Hatta bu yeni Ronark Land güncellemesi geldiği güne denk geliyordu. Fakat diezde hiçbir şekilde etkinlik yapılmadı.

bir önceki etkinlikte diez de herhangi bir aktivite olmadı. Siz şimdi diyorsunuz ki bu etkinliği krowaz - utc vs v.s ve İçerik farklı diyorsunuz. Peki bir önceki etkinlikte Canlı yayında söz verdiğiniz DIEZ 'in önceki etkinlik sırasına ne oldu ? ( Bir sonraki yayında demiştiniz )

Konu hakkında ilgi alakanız rica olunur.

Saygılar.

Öncelikle etkinlik önerimi dikkate alan, destekleyen ve kabul görüp hayata geçiren herkese teşekkürlerimi bir kez daha iletiyorum
    Etkinlik esnasında bu vesileyle bana da bir kutu seçim hakkı tanıyan GM arkadaşlara da teşekkürlerimi iletiyorum. Her ne kadar kutum boş çıksa da eğlenceli bir etkinlik olduğuna inanıyorum

Etkinliğin farklı, güzel ve eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Kutuların boş çıkması biz oyuncuların ya da benim suçum değil, bunu onaracak olan taraf belli. Belki etkinliğe özel bosslar entegre edilebilir ya da drop oranları arttırılmış bosslar eklenebilir. Drop konusu çözülemeyecek bir sıkıntı değildir diye düşünüyorum.

İlk etapta etkinlikle alakalı güzel tepkiler geldiğini gördüm lakin drop atmamasıyla beraber şikayetler gelmeye başladı. Şöyle de düşünebiliriz her çıkan oyuncu drop alacak diye bir şey yok sonuçta şanslı olanın kazanacağı bir etkinlik, ülkemizde oynanan şans oyunlarını oynayan her kişi kazanıyor mu? Ancak dediğim gibi drop oranları çok kötüydü buna da hak veriyorum..

Umarım iyileştirilip daha sonralarda da bu etkinlik kalıcı olarak devam eder, çünkü gerçekten heyecanlı ve zevkliydi..

Tekrardan teşekkür eder, herkese iyi oyunlar dilerim.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    dropların rezalet oludugunu kanıtlayan etkınlık oldu

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Öncelikle etkinlik önerimi dikkate alan, destekleyen ve kabul görüp hayata geçiren herkese teşekkürlerimi bir kez daha iletiyorum
    Etkinlik esnasında bu vesileyle bana da bir kutu seçim hakkı tanıyan GM arkadaşlara da teşekkürlerimi iletiyorum. Her ne kadar kutum boş çıksa da eğlenceli bir etkinlik olduğuna inanıyorum

Etkinliğin farklı, güzel ve eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Kutuların boş çıkması biz oyuncuların ya da benim suçum değil, bunu onaracak olan taraf belli. Belki etkinliğe özel bosslar entegre edilebilir ya da drop oranları arttırılmış bosslar eklenebilir. Drop konusu çözülemeyecek bir sıkıntı değildir diye düşünüyorum.

İlk etapta etkinlikle alakalı güzel tepkiler geldiğini gördüm lakin drop atmamasıyla beraber şikayetler gelmeye başladı. Şöyle de düşünebiliriz her çıkan oyuncu drop alacak diye bir şey yok sonuçta şanslı olanın kazanacağı bir etkinlik, ülkemizde oynanan şans oyunlarını oynayan her kişi kazanıyor mu? Ancak dediğim gibi drop oranları çok kötüydü buna da hak veriyorum..

Umarım iyileştirilip daha sonralarda da bu etkinlik kalıcı olarak devam eder, çünkü gerçekten heyecanlı ve zevkliydi..

Tekrardan teşekkür eder, herkese iyi oyunlar dilerim.
    Sen bir daha etkinlik önerme kanka xd

Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Sen bir daha etkinlik önerme kanka xd
    Sen önerebilirsin ..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bi sonraki etkinlikte de 3-5 monster stone'ye girip son yaratığı kessinler. Bir de oradaki muhteşem dropları görelim. (:

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam 6 serverde yapılan kutu/gem kırma etkinliği 3 eski serverde yapılmadı.