Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad

JR de afk kalanlar hakkında

Merhabalar jr de 2 -3 dk afk kalan oyuncuları reportluyoruz son zamanlarda gelen cevaplar daha uzun video ve ayrı yerlerde afk kaldığını gösterin tarzı oldu. Çok afedersiniz biz bu oyunun mobese kamerası mıyız yeterince vaktimizi ayırıyoruz böyle saçma işlere bir de 15 20 dk lık video mu upload edeceğiz. Buna acil bir çözüm bulunmasını istiyorum tüm oyuncular adına.
    Oylama sistemi gelsin artık hepimiz rahatlıyalım

Senior Member
    Mesela bir moba oyununda AFK kalanlar, sistem tarafından otomatik olarak tespit edilip ceza alıyorlar fakat bu oyunda hem kendimiz şikayeti yapıyoruz hem de delilleri kendi imkanlarımızla tarafınıza sağlıyoruz. Ancak buna rağmen 3 dakikalık raporlamalar beğenilmeyip daha uzun videolar isteniyor. Zaten 3 dakikalık bir videonun boyutu yaklaşık 1 GB oluyor, upload etmesi ayrı dert, video alması ayrı dert. Tüm bunları amaçsızca yapıp bir de yaptığınız işe değmemesi insanın canını sıkıyor.

Eventlere çift veya daha fazla pc ile giren belli başlı kişiler var. Bunlara çözüm olarak birçok alternatif yol bulunabilir; oylama sistemi de buna güzel bir çözüm.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Thereisnoway View Post
    Mesela bir moba oyununda AFK kalanlar, sistem tarafından otomatik olarak tespit edilip ceza alıyorlar fakat bu oyunda hem kendimiz şikayeti yapıyoruz hem de delilleri kendi imkanlarımızla tarafınıza sağlıyoruz. Ancak buna rağmen 3 dakikalık raporlamalar beğenilmeyip daha uzun videolar isteniyor. Zaten 3 dakikalık bir videonun boyutu yaklaşık 1 GB oluyor, upload etmesi ayrı dert, video alması ayrı dert. Tüm bunları amaçsızca yapıp bir de yaptığınız işe değmemesi insanın canını sıkıyor.

Eventlere çift veya daha fazla pc ile giren belli başlı kişiler var. Bunlara çözüm olarak birçok alternatif yol bulunabilir; oylama sistemi de buna güzel bir çözüm.
    her şeyde haklısınız ama takıldığım bir yer var.
    4k çözünürlükte mi oynuyorsunuz 3dklık bir video nasıl 1gb yapıyor acaba

Senior Member
    Macro içi video çek, jr afq kalanlar için video çek. gerçekten oyun yönetimi ayak işlerini oyunculara yaptırıyor gibi hissediyorum artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kee_3JxBYtdT View Post
    her şeyde haklısınız ama takıldığım bir yer var.
    4k çözünürlükte mi oynuyorsunuz 3dklık bir video nasıl 1gb yapıyor acaba
    Az önce, acaba yanlış mı hatırlıyorum diyerek 3 dakikalık bir video çektim.

Sonuç;

çözünürlük: 900x1600

Member
    Nickname
    HAIOHAIO
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Maalesef benimde videolarını çektiğim fakat işlem görmeyen oyuncular var, bu tür oyuncular işin profesyoneli olmuşlar ve yakalanmaları oldukça zor. Multi hesap olduğunu düşündüğüm bir çok priestle karşılaştım fakat videolarını çekmek mümkün değil.

Ama birkaç tane amatör denk gelirse, videoları obs ile çekmeni öneririm, https://i.hizliresim.com/2hhv8ba.png youtube'da 720p ayarında video yükleyebilmen kanıt için yeterli oluyor.
    Last edited by ndergjegjesimi; 08-09-2021 at 09:35 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Thereisnoway View Post
    Az önce, acaba yanlış mı hatırlıyorum diyerek 3 dakikalık bir video çektim.

Sonuç;

çözünürlük: 900x1600
    hmm sanırım 60fps çektiğin için bu kadar büyük

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Düşünüyorum düşünüyorum 2 çarla girenlere ne yapabilirler diye aklıma hiçbir şey gelmiyor hiçbir şey yapamazlar ki şey kafasındalar videolarda da atıyorum 1 dakika video çektin 1 dakika afq kalmış bardağı düşüp su dökülmüş de olabilir gözüyle bakıyolar işte bi şey olmuyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    Merhabalar jr de 2 -3 dk afk kalan oyuncuları reportluyoruz son zamanlarda gelen cevaplar daha uzun video ve ayrı yerlerde afk kaldığını gösterin tarzı oldu. Çok afedersiniz biz bu oyunun mobese kamerası mıyız yeterince vaktimizi ayırıyoruz böyle saçma işlere bir de 15 20 dk lık video mu upload edeceğiz. Buna acil bir çözüm bulunmasını istiyorum tüm oyuncular adına.
    İyi diyorsun güzel diyorsunda bugün bir kişinin elektriği kesilse ve bilgisayarı kapansa o karakter orada temiz en az 2 dakika sabit bir şekilde kalıyor. Ben burada ciddi elektrik sıkıntısı çekiyorum Line Interavtive UPS bile aldım fayda etmedi. Bir an elektriklere bir şey oluyor UPS den bir alarm bilgisayar kapanıyor ve kendi kendi açılıyor. Geçen gün arkadaşla oyun oynuyoruz yanındayken bu durum oldu ki zaten sık olan bir durum. Elektrik gene arıza verdi UPS den bir dııııtttt alarm bilgisayar yeniden başladı. Hemen Whatsupdan durumu yazdım. Bilgisayar resetlendi daha windows 10 açılacak. Diyor senin char hala yanımda. Windows açıldı oyuna gir id-password-otp captcha derken """account currently use bla bla"" Temiz iki dakikayı geçmiştir bu süreç. Bilgisayarın yeniden başlaması,windowsun açılması,oyuna girmeye çalışma-account use demesi .........
    Şimdi ben JRde olsam ve bu durum olsa senin 2 dakikalık videonla ben banlanacakmıyım, Böyle bir saçma durum olur mu. Önce bunu bir düşün derim. He bir de SSd var PCde. Normal disk olsa windowsun açılmasını bekle babam bekle oluyor.
    Last edited by Miss_Super; 08-09-2021 at 11:42 PM.

Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    Biz oyunculardan bekleneni şöyle açıklayayım. Her jr'ye girerken video aç jr bittiğinde video kapat bu. Eğer jr'de afq varsa o videoyu direkt report'a at. JR'de afq yoksa video'yu sil. Bu kadar knk.