Results 1 to 6 of 6
    Senior Member Death_Stroke's Avatar

Post [Rehber] Hizmet Şeridi Sistemi

Hizmet Şeridi Sistemi

Hizmet Şeridi oyunda yaptığınız aylık başarıların kayıt altına alınarak karakter bilgi panelinde görünmesini sağlamaktadır. Her ayın son günü oyun içerisinde sıralamalardaki listelere giren ilk 100 oyuncuya verilmektedir. Yaptığınız sıralamaya göre her ay güncellenmektedir.

Oyundaki R(Rank) bölümündeki her göreve özel renk ve simge bulunmaktadır. Tüm sıralamalar aynı mantık ile şerit vermektedir.

İlk sırada bitiren oyuncular altın şerit, 2 - 10. bitiren oyuncular gümüş şerit ve 11 - 100. sırada bitirenler oyuncular ise bronz şerit almaya hak kazanırlar. Her ay yeni kazanılan başarılar şerit içerisindeki 1-2-3 şeklinde artarak eklenmektedir.

1. Altın Şerit
    2-10. Gümüş Şerit
    11-100. Bronz Şerit

Not: Her ay sıralamayı bitirdiğinizdeki şeridiniz bir sonraki ay karakterinize eklenmektedir.
    Not: Listedeki Keron(Eşya yükseltme) Sıralaması sanırım yılda bir sıfırlanıyor yaptığım testlerde 7 ay oldu hala sıralama sıfırlanmadı.

Alınabilecek Şerit Listesi

Honor of Grand Merchant - En fazla pazar üzerinden satış ve alış yapan oyuncuların listesi

Knight of Adonis - En fazla ladder point kazanan oyuncuların listesi

Hero of Chaos - Chaos etkinliğini en fazla başarıyla bitirenlerin listesi

Apprentice of Shozin - En fazla shozin üzerinde başarılı craft yapan oyuncuların listesi

Conqueror of Draki - Draki Sıralaması

Disciple of Keron - Blessed Upgrade Scroll ile başarılı yükseltme yapan oyuncuların listesi

Lunar War - Lunar Savaşında rank sisteminde en çok np kasan oyuncular alabilir.

Krallık Şeridi - Kral oyunculara özel şerittir ve kral olduğunuzda karaktere eklenmektedir.

Yukarıdaki görevler dışında ileride daha farklı şeritler oyuna eklenebilir.

Kazanılan şeritlerin hepsi Character Info bölümünde gözükmektedir. Sol altta bulunan oyuncu listesine sağ tıklayıp bilgi panelini ve her şeridi görebilirsiniz.

Diğer oyuncuların da görebileceği Character Info ekranında her dereceden en yüksek kazanılan şerit gözükmektedir.

Karakterimizin Character Info(U) ekranında en başarıları olduğumuz şeritler eklenmektedir.
    Last edited by Death_Stroke; 11-20-2023 at 04:26 PM.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Başarılı! Eline sağlık.

öncelikle rehber için teşekkürler, ben bu ay chaos etkinliğinde sıralamada 7. bitirdim ancak bronz şerit kazandım.. sebebi nedir sizce?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by davemustang View Post
    öncelikle rehber için teşekkürler, ben bu ay chaos etkinliğinde sıralamada 7. bitirdim ancak bronz şerit kazandım.. sebebi nedir sizce?
    Bu ay kazandığın şerid öbür ay karakterine ekleniyor geçen ay 11-100 arası bitirdiğin için 2ay öncesinin şeridini aldın bu ay 1 haziranda 7. bitirdiğin şeridi alacaksın

teşekkür ederim bilgilendirme için