Results 1 to 2 of 2

Troll ve slotlar hk

Arkadaşlar bir tane yiğit yok mu şu x insanlık dersi verebilecek ya gariban maaşından arttırmış bir premium almış akşamları işten sonra bir iki saat oyuna gireyim zevk alayım diye düşünüyor bu insanlıktan nasibini alamamış kitle insanları oyundan soğutuyor. Tamam anladık saglamsınız troll bizim diyorsunuz kimse ses çıkarmıyor fakat diğer slotlarda da kasmamıza müsade etmiyorlar ve hakkımızı savununca da hepsi bir olup hakkini savunan kişinin üzerine oynuyorlar. Yokmu bu zihniyete dersini verebilecek bir babayiğit benim itemim yok itemim olsa çok güzel ders verirdim. Ben inanıyorum ki vicdanlı olan bir kişi bile çıkacaktır garibanın hakkını savunmasina yardım edecek bir tek delikanlı çıkacaktır
    Last edited by SkCLucky; 08-07-2021 at 10:35 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen kişi ya da klan ismi vermryelim. Bu tahrik veya yanlış anlaşılmanın önüne geçmektedir. Forum kurallarına da göz atmanız sağlıklı olacaktır.

Asıl duruma gelecek olursak, siz de ekibinizle beraber bir grup halinde hareket edebilirsiniz fakat işin ucunda hakaret veya buna benzer bir durum mevcutsa Cheat reports bölümüne iletebilirsiniz.