Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
    Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Oyunda malesef herkes itemi farm yaparaktan almıyor.Gerçekleri söylemek gerekirse oyunun yasaklamış olduğu gold bar üzerinden 1 saatte en üst düzeyde bir karakter oluşturabiliyorsun lakin bunu herkes oluşturacak diye birşey yok.

Bu bir event oyun kural getirmiş 70+ herkes girebilir diye o karakter isterse üzerinde full plate olsun ona karışamazsın ki.Bu karışma hakkını sana hiç kimse vermiyor.

Yok Bp preistler girmesin yok Okçu karakterler girmesin başka çay ister misin çay gönderelim. Oyun yönetimi her istediğimizi yapsaydın bende warior karakterini istemiyorum ne olcak şimdi warior karakterini Jr eventine girmesin mi bazen istekleriniz gerçekten gülmemek için kendimi zor tutuyorum. Bu kadar komik olmayın.
    70 level mageyle veya okçu ile girsin inan önemli değil. Ama priest partiye 2şer adet veriliyor. Kilit sınıf çok önemli jr de. Bp olarak geldiğinde %95inde toplu cure olmuyor ve tek yiyorlar. Eğer okçu olsa inmez sorun olmaz ama bp olarak gelmesinler

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Girmesinde sıkıntı yok ama içerdeki görevini unutuyor buf ac heal cure atması gerekirken bu başlıyor atak yapmaya ortalık karışıyor

Bp priest vizyon işiniz. İron impact 7 alıp aoc dönmeye benzemez

sadece jobdan ziyade statlara göre priestleri dağıtmalı bence jrde, adamda 255 str varsa ataker olarak vermeli o çarı ptye priest değil

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şu anda ares lüfer bankta 5 kişiyiz 4ü pot satan 72 lvl str priler hp pot satıyoruz.
    JR geldiğinde hepsi kaybolurlar.
    Acaba nereye giderler hep merak ederdim

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    heal, cc atmama konusu bazı elit int priestlarda da var. adam full item tutuyor attack yapıyor, o öyle yapınca otomatik olarak melee tayfa heal gelmeyince attack kesiyor. 1k fazla vuralım derken warrior ve rogue sınıfının attack kesmesine sebep oluyorlar. söyleyince de pot bas ozaman diye egolarla takılıyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Kusura bakmayında herşey çok normal.
    İnsanlar farm yapsalar dahi ki kaçtane slot kaldı solo olarak yapacakları,charlarını dizmeleri için ömrünü harcaması gerekli.
    Ömürlerini verseler dahi enfazla +7 ler +1 ler olur yani mütavazi bir char dizerler peki değer mi bu çabaya bu gayrete bu ödül sistemi değmez.
    Artık herkes Role-playing ve bence olması gerekende böyle çünki yönetimin oyuncuları şekillendirmesi bu.
    Farm charı,jr charı,maden charı(70 altı level),pazar charı.
    Kısaca farm charlarıyla girmeleride çok normal ve olağan,bende her gördüğüm böyle tiplere güzel bir üslupla mage kasmasını en azından daha hızlı devaya getirebileceğini ve buda çok önemli bişe tp mage olarak üstte durmalarını söylüyorum ve tabikide küfürü yiyiorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    300 - 500 vuracam diye 5 k ap 14 k hp li wariyi yatırıyorlar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konu başlığını da içeriğini de saçma buldum. JR etkinliğinde mana az kullanmak için düşük seviye skill ve mp rec kullanan çok warrior denk geldi. Mage olup çok iyi oynayamayan da denk geldi. BP'de de sana denk gelmiş olabilir ve genellemeni yanlış buluyorum. Yıllarca BP oynadım ve 2. priest iyiyse atağa çıktığımda karşı ekip gelmeden defalarca JR kazandık. O oyuncunun duruma göre oynamayı bilmesiyle alakalı diye düşünüyorum.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Kendi düşüncelerimi söylüyorum.

Kusura bakmayın ama bunun müsebbibi tamamen yönetim. 1+1 dir exp eventtir zamanında jumptır hepsi insanları bir an evvel yüksek seviyelere çıkardılar. Orada da bomboş 80 çarlar doldu. Adam daha slotları tanımadan droplarını bilmeden 80 seviye oldu. Sorumlusu tamamen yönetimin saçma exp kolaylığındandır. Oyun iyice pvp serverine döndü. Exp kasanla kasmayan arasında hiçbir fark kalmadı. Seviye değil item önemli hale geldi ve dropların da zamanında değiştirilmesi düşürülmesiyle item kasma da zorlaştı. Bp yine dışarda kendi işini görüyor farmı ı atıyor. Peki görev itemiyle gezen Rogueler warriorlar ne olacak? Hangi mob ne atar nerden ufak ufak para kasılır insanlar bunu bilmeden 80 oldu. Doğruya doğru bunun sorumlusu seviye atlamayı bu kadar kolaylaştıran yönetimdir.