Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 53
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kee_3JxBYtdT View Post
    full çıplak üstünde fabrik item bile olmadan 73 level tekli heal atarak jr girmek suç mudur? modlar cevap verirse sevinirim
    Karakterinin üzerine düşen görevlerini (buff heal atmak, db ise debuff ve heal atmak vb.) yerine getirdiği sürece ceza almaz.

Senior Member FG1919's Avatar
    Bence itemli olanlar girmesin jr ye ihtiyacı olan girsin

Senior Member
    Nickname
    RodasAlvinoDelmar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Karakterinin üzerine düşen görevlerini (buff heal atmak, db ise debuff ve heal atmak vb.) yerine getirdiği sürece ceza almaz.
    Dün canlı yayında GM çıplak girenlere ceza veriyoruz demişti.

Senior Member
    bp jr gırmeyınce nolcak ılk 100 dısında pri dusmez ptlere farkındamısınız .Bone dragon geldımı karsınıza o bp yi ararsınız

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    bp jr gırmeyınce nolcak ılk 100 dısında pri dusmez ptlere farkındamısınız .Bone dragon geldımı karsınıza o bp yi ararsınız
    zehir curesinin hangi skill olduğunu bilen bp sayısı 10-15 ancadır

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    zehir curesinin hangi skill olduğunu bilen bp sayısı 10-15 ancadır
    9 krowaz setli full 3 takılı +9 adamantlı prieste denk geldim. Adama zehir cc at diyom toplu cc dönüyordu. Emin ol aktif PK atanlardan bile bilmeyen var

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    9 krowaz setli full 3 takılı +9 adamantlı prieste denk geldim. Adama zehir cc at diyom toplu cc dönüyordu. Emin ol aktif PK atanlardan bile bilmeyen var
    Yok ki şöyle toplu zehir cc'miz rahatlayak jr'de. Tek tek cc kaldırırken heal mi kaçar aradan bir ezik mi yatar bilmem ne. Prilerin işi kolay sanılıyo da kanka zor ya. Adam tek yiyo diyo niye heal atmıyon AAF tek yiyon lan hangi heali atayım sana Ya da mobdan kombo yiyo hala mobun altında. Toplu 10 atıyon yetmiyo tekli dönüyon yetmiyo sonra ölüyo sonra da heal nerde diyo ad:FAD:F Şaka gibi knklar. Prilerin işi zor jr'de.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    tamamen oyuncu ile alakalı aslında hepsi. lirimu kesiyoruz zehir üstüne zehir yemişiz, son boss düştü doomları keserken zehir cc başlayın yoksa esc attığımda party yatar dedim. doomlar düştü esc attım pri heal atmayıp koşunca bütün party öldü. mage olarak benim gördüğüm olayı adam pri olarak göremiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    BP'lerin zehir cure bilmemesi oynadıkları sınıfı tek amaç için oynamaları(FARM). Senin başına gelen ise cebi kuvvetli bir insanın oyunu bilmeden belli bir maliyet ile karaktere sahip olması. Moradon ve JR hariç karşı ırk görmeyen binlerce oyuncu pardon oduncu var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Valla onlar yerine ataker gelsin daha iyi. Prisiz çok kez kazandım. Bp yerine oynamasını bilen ataker gelmesini tercih ederim