Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Yeni İtemler Yeni Swlere Gelmesin

Malum yeni swlerde korwaz dahil yok. Yeni itemlerin yeni swlere nasıl bir denge getireceği aşırı belirsiz. Güç dengeleri aşırı farklılaşabilir.
    Mesela orta sınıf profil oyuncu elindeki 9 md ile hiç iş yapamaz hale gelecek ve yeni itemlere ulaşması imkansız olacak. Ara itemler olan krowaz gibi itemler de olmayacağı için ya çok kötü eski item sahibi olacaksınız ya da üst profil item sahibi olacaksınız. Bu şekilde 200K' lık çarlar ile arayı kapamak ptle bile imkansızlaşabilir.

Oyun ''xsahibiyim'' tekeline kalabilir.

Senior Member
    Yenilik her zaman iyidir . Yanlış hatırlamıyorsam balıkçılık üzerinden temin edilebilicek tarzı bir konuşma vardı canlı yayında . Her oyuncunun ekip yada solo oynayan herkezin erişimi olursa eğer bu itemlere her hangi bir sorun olucağını düşünmüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Yenilik her zaman iyidir . Yanlış hatırlamıyorsam balıkçılık üzerinden temin edilebilicek tarzı bir konuşma vardı canlı yayında . Her oyuncunun ekip yada solo oynayan herkezin erişimi olursa eğer bu itemlere her hangi bir sorun olucağını düşünmüyorum.
    Hocam o iş o şekil olma ihtimali yok ya. Bu oyunda normal solo oyuncunun kasarak item elde ettiği görülmüş değil. Solo oynayanlar sadece mastadon-sg-ağaç gibi yerlerde kasıp o itemleri alabilir. Oyun bu şekilde kurulu.

Yenilik her zaman iyiyse niye yeni serverlar eski sistemde kurulu ve sadece orada düzgün player var? Onu da sormak isterim. Gb fiyatları ile alakalı olamaz. Yenilerde 90 ise oralarda da 70.

Senior Member
    Yenilik her zaman iyidir tabii benim fikrim bu yönde . Hala en eski serverlerden birisinde oynuyorum solo olarakda başarı sağlayabildim . Dediğim gibi soloda iş yapabiliceksek misal vermek gerekirse draki gibi tabi farklılıkları olmalı , destekleyebilirim. Ama eğer solo oyuncular daha da ezilicekse desteklemiyorum

Senior Member
    Yenilik her zaman iyidir tabii benim fikrim bu yönde . Hala en eski serverlerden birisinde oynuyorum solo olarakda başarı sağlayabildim . Dediğim gibi soloda iş yapabiliceksek misal vermek gerekirse draki gibi tabi farklılıkları olmalı , destekleyebilirim. Ama eğer solo oyuncular daha da ezilicekse desteklemiyorum
    Hocam ben de solo oyuncusuyum. Ama bu oyun sololar için değil. Yeni silahların herkesin erişebilmesi mümkün değil hocam. Öyle olsa zaten eski itemler tamamen çöp olur herkes yeni itemle gezer. Oyunun böyle bir dengesi yok. Şu an için en iyisi yeni swleri ellememek. Buraya önce bir krowazlar vs gelsin günlük quest eslanta geçsin vs herkes beli derece güçlensin sonra yeniler gelir.

Junior Member
    Oldu başka istek arzu var mı ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Yeni itemler ile ilgili net bilgi yoktur yeni sunuculara gelip gelmeyeceği belli değildir. Gelişme olursa gerekli bildirimler yapılır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Yeni silahların herkesin erişebilmesi mümkün değil hocam. Öyle olsa zaten eski itemler tamamen çöp olur herkes yeni itemle gezer.
    Buna katılmıyorum . Raum çıktı shard çöp mü oldu ? Buju çıktı raptor çöp mu oldu ? Diezde oynuyorum warriorlar wirinom baal raptor kullanıyorlar hala . Neden Buju Dks kullanılmıyor . Raptor çöp mü ?

Senior Member
    Buna katılmıyorum . Raum çıktı shard çöp mü oldu ? Buju çıktı raptor çöp mu oldu ? Diezde oynuyorum warriorlar wirinom baal raptor kullanıyorlar hala . Neden Buju Dks kullanılmıyor . Raptor çöp mü ?
    ''Öyle olsa'' şartı var orada. Herkes erişebilse diyorum. raptor çöp olmadı doğru +9 +10 takıyorsanız çöp değil. Shard çöp oldu 9 takarsan rezil olursun 10 takarsan farm atabilirsin.

Krowaz itemleri çöp olmaz zaten. Krowaz güçlü bir silah. O yüzden zaten krowaz gelmeden yeni itemler gelemez.
    Çünkü yeni itemler krowaz dark knight itemlerinden güçlü olması gerekir. Yoksa gelmesinin mantığı yok. Bir anda ya elit item alırsın ya da çöp kullanırsına dönemez oyun.
    Last edited by Key_C; 08-05-2021 at 10:57 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    ''Öyle olsa'' şartı var orada. Herkes erişebilse diyorum. raptor çöp olmadı doğru +9 +10 takıyorsanız çöp değil. Shard çöp oldu 9 takarsan rezil olursun 10 takarsan farm atabilirsin.

Krowaz itemleri çöp olmaz zaten. Krowaz güçlü bir silah. O yüzden zaten krowaz gelmeden yeni itemler gelemez.
    Çünkü yeni itemler krowaz dark knight itemlerinden güçlü olması gerekir. Yoksa gelmesinin mantığı yok. Bir anda ya elit item alırsın ya da çöp kullanırsına dönemez oyun.
    Dark knight üzeri elit bir silah takımı gelicekse zaten yeni serverlere gelme ihtimali olduğunu düşünmüyorum daha krowaz bile aktif değilken