Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Görüntü Sorunu

merhaba format attım oyunu geri yükledim heryer beyaz oldu classic mode aldım yine aynı yardımcı olurmusunuz

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu sorunu yeni mi yaşamaya başladınız? Ek olarak ekran kartı güncellemenizi kontrol edebilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde sizlere vereceğimiz alternatif indirme linki üzerinden yeni bir kurulum yapmanızı rica edeceğiz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu sorunu yeni mi yaşamaya başladınız? Ek olarak ekran kartı güncellemenizi kontrol edebilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde sizlere vereceğimiz alternatif indirme linki üzerinden yeni bir kurulum yapmanızı rica edeceğiz.
    sabah format attım, oyunu indirdim, şimdi böyle classic moda aldım ama devam ediyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Format sonrası eksik driver olabilir.

Driver booster kurarak sistemdeki eksik driverları tespit edebilirsiniz. Ayrıca Windows güncellemesi mevcut ise yapınız.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Format sonrası eksik driver olabilir.

Driver booster kurarak sistemdeki eksik driverları tespit edebilirsiniz. Ayrıca Windows güncellemesi mevcut ise yapınız.
    tüm driverlarım güncel manuel olarak güncelledim aklıma gelecek herşeyi yaptıktan sonra oyunu kurdum ve bu sorunu yaşıyorum

Senior Member
    Eğer windows 10 kullanıyorsanız formattan sonra hiç bir şeye dokunmadan baştan sona güncellemelerini yapmasına müsade edin içerisinde donanım driverlerinide kendi yükler . Tavsiye ederim 1 saat kullanmıyorum her hangi bir sorunla karşılaşmadım daha

Quote Originally Posted by lVera View Post
    Eğer windows 10 kullanıyorsanız formattan sonra hiç bir şeye dokunmadan baştan sona güncellemelerini yapmasına müsade edin içerisinde donanım driverlerinide kendi yükler . Tavsiye ederim 1 saat kullanmıyorum her hangi bir sorunla karşılaşmadım daha
    aynen böyle yaptım sürücülerin hepsini kurmasını bekledim hepsi kuruldu kullanıma hazır oldu sonrasında oyunu kurdum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by logan2715 View Post
    aynen böyle yaptım sürücülerin hepsini kurmasını bekledim hepsi kuruldu kullanıma hazır oldu sonrasında oyunu kurdum
    Oyunu yönetici olarak çalıştırdıktan sonra dener misiniz?

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Oyunu yönetici olarak çalıştırdıktan sonra dener misiniz?
    denedim sorun devam etmekte

bu sorunla karşılaşıp çözebilen arkadaşlar var mı ? yardımcı olursanız sevinirim