Results 1 to 3 of 3

Thread: Raporlama hk

Junior Member

Exclamation Raporlama hk

Arkadaşlar ben Cr ye bazı kişiler için uzun uzadıya Cr ye kanıtlı Videolar gönderdim lakin buna rağmen İncelenecektir diye cevap geldi kaldı ki bir çok zaman bu şekilde Cevap gelse de herhangi bir yaptırımı olmuyor.

Şimdi benim bulunduğum Server da Karus tarafında her 2 Camp slotunda da aynı kişiler dönüyor ve sürekli makro ile oto ts ve sw wolf atıyorlar bakın şimdi bunu uzun uzadıya 1 saat veya üstünde ts bitimine kadar Video alıp Cr ye atmak mı lazım?

Biz oyunu oyun olduğu için oynayalım istiyoruz adamlar bunu gelir kapısı haline getiriyorlar. Cr atılan konulara da incelenecektir vs diyorlar direkt bir iletişim işlemi maalesef yetkililer ile yok Discord var orada da aktif olman gerekiyor deniyor.

Şimdi biz burada illegal olarak slotlara dadanan kişileri elimizden geldiğince kanıtlarıyla beraber yetkililere bildiriyoruz bir zahmet bunları okuyan ya da yanıtlayan yetkililer de o an oyun içinde şikayet edilen hesaplar için baksın ve bize ona göre Cevap olarak incelenmiştir vs desin çok şey istemiyoruz.

Bu oyunu sevdiğimiz için oynuyoruz lakin gelir kapısı olarak bakan kişiler ile bir gerçek oyuncular arasında da fark olsun bir zahmet.

Bundan sonra madem öyle Genie ye Pasif skill özelliği gelsin neden bu gelmiyor mesela?

Lütfen cevap verin biz de gönül rahatlığıyla oyunumuzu oynayalım.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    3 gün önce birisini reportladım. Dün sabah gerekli işlem yapılacaktır diye mesaj geldi. Bugün saat 02.00 sıralarında alttan reportladıgım kişinin banlandığı bildirimi geçti. Nasıl mutlu oldum anlatamam...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuzda gerekli bilgilendirme açık bir şekilde yapılmış, hesaplarla ilgili gerekli kontroller sonrasında illegal bir aktivite olup olmadığı kontrol edilip bu yönde bir işlem yapılmaktadır. Raporunuzu takipte kalabilirsiniz.

İyi forumlar.