Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

(İSTEK) Kozmetik olarak Pelerin eklensin

Skin olarak uzun pelerini PUS'ta satabilirsiniz. Özellikle solo oyuncular alacaktır. Oyun keyfini arttıran, göze hoş gelen bir şey. Amblem olmayacağı, clan ismi olmayacağı için, grade olmayacağı için clanların prestijine bir zararı olmayacaktır fakat oyun keyfini arttıracaktır hem sizin için hem bizim için.
    Last edited by zgrdnzz; 12-21-2022 at 05:44 PM.

Senior Member
    Saçma olur bence. Eşya nasıl üstünlük ise bana göre pelerin ve sembol de üstünlük göstergesi. O yüzden para ile satılmamalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Saçma olur bence. Eşya nasıl üstünlük ise bana göre pelerin ve sembol de üstünlük göstergesi. O yüzden para ile satılmamalı.
    Alliance niye var o zaman? Oradan satılmıyor mu? Royal Emblem satılmıyor mu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Alliance niye var o zaman? Oradan satılmıyor mu? Royal Emblem satılmıyor mu?
    Alliance veya Royal amblem pelerin alman için yeterli mi? Ayrıca onlara sahip olman için np si olan birinin yardımına ihtiyacın var.
    İlla para verceksen git np li char al Royal amblem al. Ama bunları oyun tarafından alamazsın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kendi nacizane fikirlerimi yazmak istiyorum. Pus'a bu tarz eşyaların eklenmesi belki görüntü olarak hoş bir hava katsa da pelerinler; 17 senedir hep klanın bir parçası olmuştur. Bu durumun değişmeyeceğine inanıyorum.

Mesela daha faydalı eşyaların eklenmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Örnek vermem gerekirse, Bundle paketleri olabilir. War bundle isminde olsa; içinde War Premium, pk da kullanılacak sc'ler olabilir. Exp veya farm bundle'nı da düşünebiliriz.

Normalden çok ucuz olursa da bir çok oyuncu bunu değerlendirecektir.

Senior Member
    pelerinin bir anlamı var hoş olmaz. onun dışında yeni skinler isteyebiliriz hoş olur alevli malevli şeqilli

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Alliance veya Royal amblem pelerin alman için yeterli mi? Ayrıca onlara sahip olman için np si olan birinin yardımına ihtiyacın var.
    İlla para verceksen git np li char al Royal amblem al. Ama bunları oyun tarafından alamazsın.
    Alliance yeterli.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Pelerin değilde değişik kıyafet kozmetikleri gelsin. Farklı kıyafetler gelmesi pusa iyi olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    2-2.5 yıl sonra oyuna tekrar başladım yine böyle bir şeye ihtiyaç duydum ve bu konum aklıma geldi uplamak istedim