Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Ring ile Karakter Alımı Hk.

Merhabalar, dün akşam Kullanmış oldugum 4WeltSchmerZ nickli priestimi ringleyip satıp, 14 gb karşılığında ShadowXecutioner nickli mageyi, *********** nickli karakterlerden satın aldım. ( Tabi ring halinde hiç bi unsur yazmadığı için ringi alıp kırdım, hatta üstüne humandan karus bastım) Karaktere giriş yaptıktan sonra ********* nickli bi arkadaş pm atıp, bu çar bizimdi, çalıntı, ticket attık aktif oldugunda banlanacak şeklinde cevap aldık. o çarı hemen sat, tickete yeni cevap geldi banlanacak vs vs.. birsürü şey yazdı hepsinin ss sini aldım. Ama ben bu karakteri 14 gb karşılığında aldım. Kendi karakterimi satıp, krowaz setimi satıp, yine ücreti mukabilinde bu çarı aldım accountum humandı bu karakterde human diye aldım , kırdım. Arkadaşlarla ekip olarak karus oynayacağımız içinde direk karus bastım. ama yukarıda anlattıgım gibi malum pm geldi ve bu karakterin onlardan calındıgını vs vs yazdılar. Ben bu karakterin yeni sahibiyim ve sucsuzlugumu işlem yapılmadan görün diye, ilk size yazıp ticket atmak istedim. Cevabınızı bekliyorum saygılarımla.
    Last edited by xBionic; 08-04-2021 at 09:29 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Böyle bir durum yaşarsanız bilet attığınızda gerekli inceleme ve bilgilendirme yapılır.
    Zaten bilet attığınızı belirtmişsiniz.
    Lütfen bilete gelecek olan cevabı sabırla bekleyiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Anlattığın gibi bir durum varsa için rahat olsun . Sonuç olarak sen büyük bir ücret karşılığı bir item satın alıp kullanıyorsun . Max olabilicek durum bence karakterin senin accountundan silinmesi ve ödediğin ücretin sana iadesi ile sonuçlanıcaktır .

Junior Member
    Evet anlattıgım gibi tam da. Bütün bu olaylar ortalama yarım saat içinde gerçekleşti. Ringi aldım açtım sonra ırk bastım pm geldi. Vende direk mağdur olmamak için önce bilet gönderdim sonra buraya da yazıp sormak aklıma geldi. Ringi aldığım pazarcıda da en az 2-3 haftadır duruyordu bu ring. Kabağın bana patlaması bence de tuhaf olur ama içim rahat etmedi. Mağdur olmak istemiyorum.

Junior Member
    Karakteri legal yollarda aldıgım sürece sıkıntı yaşamayacağım yönünde geri cevap geldi, içim rahat etti, sizlerinde ilgisine çok teşekkür ederim . İyi forumlar dilerim