Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Angry bp karakterine güncelleme gelecekmi???

bi duyum aldıkda bp lere karşı güncelleme gelecekmiş sadece int attacker lar oynanacakmış dogruluk payı varmı bunun yetkili bi gm bilgilendirirse lütfen seviniriz

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Böyle bir şey olup da insanlara bunu önceden bilgilendirmezlerse büyük olay çıkar.

Senior Member enezx's Avatar
    benzer bir güncelleme geldi kalkan ile beraber silah takma zorunluluğu sonra geri çekildi güncelleme
    yani sanmıyorum str bp karakterlerin iptal edilmesini ki oyunda ciddi bir kitleye sahip
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    benzer bir güncelleme geldi kalkan ile beraber silah takma zorunluluğu sonra geri çekildi güncelleme
    yani sanmıyorum str bp karakterlerin iptal edilmesini ki oyunda ciddi bir kitleye sahip
    Evet çoğu da farm spotlarına çökmüş illegal karakterler. STR Priest tamamen kaldırılmalı.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 0liverr View Post
    Evet çoğu da farm spotlarına çökmüş illegal karakterler. STR Priest tamamen kaldırılmalı.
    Ne demek illegal karakterler. İllegal sensin! Ben bırak illegali genei bile kullanmıyorum. Vega ardreama beklerim!

Senior Member
    Valla duyum aldık dediğin yer neresi merak ediyorum . Oyun içi kulakdan dolma şeyler ise fazla önemseme oyunun varoluşundan itibaren olan bir classın kaldırılma silinme durumu söz konusu olucağını düşünmüyorum.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Resmi olmayan duyumlara aldırış etmeyin. Bununla ilgili bir değişiklik söz konusu olursa güncelleme notunda bilgisi verilir.

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ne demek illegal karakterler. İllegal sensin! Ben bırak illegali genei bile kullanmıyorum. Vega ardreama beklerim!
    Hepsi demedim, çoğu dedim. Neden üzerine alındın? SG, GG, Apostle, Harpy, Raven spotlarını bir turlarsan ne demek istediğimi anlayacaksın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 0liverr View Post
    Hepsi demedim, çoğu dedim. Neden üzerine alındın? SG, GG, Apostle, Harpy, Raven spotlarını bir turlarsan ne demek istediğimi anlayacaksın.
    spot bölge demek ama knight onlinedaki şey slot dostum oyunun kendine has dili var yıllar olmuş oyun çıktığında doğanlar askere üniversiteye gitmeye başlamış yeni yeni şeyler türetmeyin. ayrıca bu forumda bp oynayan modlar var insanların zevk aldığı geçmişte günümüze gelen bir karakterdir. hilenin jobu olmaz okçu da hileci olabilir kurian da.. muhtemelen düşük bütçeli bir bp ile kapıştığında seni kesiyor ondan sinirlenmişsin.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    spot bölge demek ama knight onlinedaki şey slot dostum oyunun kendine has dili var yıllar olmuş oyun çıktığında doğanlar askere üniversiteye gitmeye başlamış yeni yeni şeyler türetmeyin. ayrıca bu forumda bp oynayan modlar var insanların zevk aldığı geçmişte günümüze gelen bir karakterdir. hilenin jobu olmaz okçu da hileci olabilir kurian da.. muhtemelen düşük bütçeli bir bp ile kapıştığında seni kesiyor ondan sinirlenmişsin.
    Ne güzel dedin.