Results 1 to 9 of 9
    Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

jr de sıra kayması için heal atmayan pri hk.

şuan hala içinde olduğum jr de yaşanan olay. sıra bize gelmişken bir anda heal atmayı kesiyor ve 3 kişi birden yatıyor. sıra tekrar kendine kayıyor. bir jr içinde tam 3 kez gem aldı. tabi kayıt almaya geç kaldık. bununla ilgili işlem yapılma ihtimali var mı? kasasındaki gemler yeterli delil değil midir?

Senior Member
    Yapacak hiçbişey yok. Böyle oynayanlara karşı en güzel tepki sessizce alt F4. Silver gem alamayacak böylece kendini akıllı sanan arkadaş.
    Last edited by NativeBrutal; 08-04-2021 at 08:01 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    keşke taktiği yayınlamasaydınız şimdi daha çok kişi yapar

video yoksa hiç bir şey yapılamaz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Etkinlik esnasında görevini yerine getirmediği için ceza alabilir. Ancak bunun için geçerli bir videolu kanıt gerekiyor.

Senior Member
    Benim anlamadığım bir şey var. Diyorlar ki işte video video. Yahu benim 50 TB HDD' im yok. 7/24 kayıt açık gezemem adam anlık yapıyor ve olay bitiyor.
    Bu saçmalığa bir çözüm bulunmak zorunda. Ben 7/24 kayıt mı alacağım bu oyunu?

Başlığa gelince yapacak bir şey yok. 15 dakika heal atmadan durmadığı sürece işlem başlatılmaz.

''Heal kaçırmıştır'' derler geçerler.
    Last edited by Key_C; 08-04-2021 at 01:39 PM.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    buradaki asıl sıkıntı uyanıklık. bunun için video yeterli sonucu vermeyebilir. adam çıkar lag yedim der geçer.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Etkinlik esnasında görevini yerine getirmediği için ceza alabilir. Ancak bunun için geçerli bir videolu kanıt gerekiyor.
    Juraid deva daldık son %5 falandı. Karşı rakip geldi ve bırakmayın dendi. Onlarda deva daldı olay ks işine döndü. Tam o esna da deva %1 gibi son candaydı ve bizim mage call aldı deva yanına vuramadık ks gitti.

Pm attım, chatten yazdım niye böyle yaptın diye cevap vermedi. Çıkışta altf4 çekti gitti. Kscler aldım şikayet ettim fakat kanıt yetersiz dendi video istendi. Ben video ile mi gezeyim sürekli? Bu oyunda her etkinliğe girişte sürekli video açık gezen var mı?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jak0p View Post
    Juraid deva daldık son %5 falandı. Karşı rakip geldi ve bırakmayın dendi. Onlarda deva daldı olay ks işine döndü. Tam o esna da deva %1 gibi son candaydı ve bizim mage call aldı deva yanına vuramadık ks gitti.

Pm attım, chatten yazdım niye böyle yaptın diye cevap vermedi. Çıkışta altf4 çekti gitti. Kscler aldım şikayet ettim fakat kanıt yetersiz dendi video istendi. Ben video ile mi gezeyim sürekli? Bu oyunda her etkinliğe girişte sürekli video açık gezen var mı?
    Bu tarz durumlarda %100 kanıt olmadan işlem yapılmıyor. Windows + G tuşu ile anında video kaydı açabilen işletim sistemleri varken video almak o kadar da zor değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Bu tarz durumlarda %100 kanıt olmadan işlem yapılmıyor. Windows + G tuşu ile anında video kaydı açabilen işletim sistemleri varken video almak o kadar da zor değil.
    Adam anlık yapmış yapacağını ondan sonra anında video açıp alsan ne olacak?