Results 1 to 5 of 5

Thread: Hesabım Hk.

Exclamation Hesabım Hk.

merhaba;

hadi 3 ü anladım beni rakibimden biri şikayet etmiş olabilirde 7 yi anlamadım. Floodum, jr de 1 leme + f11 ile isim veriyorum jr sonrası gem alınır yazısı yazıyorum bu.. Bunu da mı yazmayalım insanlarla dumanla mı haberleşelim? All chat adı üstünde yazı yazmayacaksam bir konu hakkında birşey yazmayacaksam adamla nasıl iletişim kurabilirim söyler misiniz?
    Last edited by SkCLucky; 08-04-2021 at 10:38 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Bu tür cezalar kesin kanıtlar ile verilmektedir. Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Bu tür cezalar kesin kanıtlar ile verilmektedir. Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com
    Ya güzel kardeşim iyisiniz, hoşsunuz burada bir kurumsallık mesajı vererek her konuya ctrl +c ctrl + v hazır cevaplarınızı yazıp gönderiyorsunuz bu noktada problem yok.

View Ticket: #CFW-411-56367 al ticket konum bu hala cevap yok bir çözüm yok item alırken yazı da mı geçmeyeceğim adamla ruhsal iletişim mi kuralım? insanlara alacağım itemi all chatten yazamayacaksam nereden yazacağım söyler misiniz? Ne makro ne birşey elle yazdığım yazıda 7 gün chatblock yemişim. Açılması için her gün konu açacağım. Çünkü haklıyım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by jos_8ElNae9w View Post
    Ya güzel kardeşim iyisiniz, hoşsunuz burada bir kurumsallık mesajı vererek her konuya ctrl +c ctrl + v hazır cevaplarınızı yazıp gönderiyorsunuz bu noktada problem yok.

View Ticket: #CFW-411-56367 al ticket konum bu hala cevap yok bir çözüm yok item alırken yazı da mı geçmeyeceğim adamla ruhsal iletişim mi kuralım? insanlara alacağım itemi all chatten yazamayacaksam nereden yazacağım söyler misiniz? Ne makro ne birşey elle yazdığım yazıda 7 gün chatblock yemişim. Açılması için her gün konu açacağım. Çünkü haklıyım.
    Pazar kurabilir misin mesela ? all chatten bağırmadan yaptığınız spam yüzünden clanda bile milletle konuşamıyoruz bırak geçtim aradığım itemi bulmayı 1 kere yazıp beklese herkes insan gibi hiç böyle sorunlar ollmucak.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by jos_8ElNae9w View Post

Merhaba,

Arkadaşımız size gerekli bilgilendirmeyi yapmış, hesap desteği alabileceğiniz tek yer destek sistemidir.

Dediğiniz gibi her gün konu açmak veya bu durum için konuyu güncellemek spam yapmaya girecektir.