Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

03.08.2021 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 1102.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Selam.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Almış olduğunuz ceza hakkında itirazınız varsa KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden Bilet gönderebilirsiniz. Harici bir alanda destek alma şansınız bulunmamaktadır.

Diğer sorularınız için cevaplar konu içeriğinde mevcuttur.
    Dostum sen de işini yapıyorsun haklısın. Sapla samanı ayırması cidden zordur anlıyorum. Ama bir yanlışlık olduğu aşikar gözüküyor. Gm arkadaşlara durumu iletip kontrol etmeleri saniyelerini almaz. Daha önceki yıllarda da oldu böyle durum ve cash iadesi yapıldı hatırlayan var mı bilmiyorum. Ama o zaman da foruma konu açtım ve sesimi duyurdum. Hatırlayan vardır. Haritada yürürken hapse atıyordu bi ara. İlk jail uygulaması başladığı zamanlardı. Program kullanıp burda laf kalabalığı yapan da çok ama dediğim gibi ayrıştırması zor iş. Bnm oyun karakterim belli bir sürü gem var. 37lvl çar. Ne illegal durumu olabilir. Günde 1 defa uzaktan bağlanıp işimi hallediyorum ana pcden. Uzaktan bağlantıyı mı kötü algıladı xncode acaba ?

Junior Member
    Diez de hapise atıyorlar bilet yolluyoruz cevaplar standart.Macro veya illegal program kullansam neden bu kadar ugraşayım 4 adet +80 itemli karakterimi neden riske atayım. Kanıt gösterme yok. Benim hile yaptığımı kanıtlasın beni hapse atan Gm bilgisayarımdam girdiğim bütün karakterlerimi banlasın üstünede bilgisayarımı kendisine hediye edeyim
    Last edited by NightOwl; 08-04-2021 at 09:53 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by KOBRA473535 View Post
    Diez de hapise atıyorlar bilet yolluyoruz cevaplar standart.Macro veya illegal program kullansam neden bu kadar ugraşayım 4 adet +80 itemli karakterimi neden riske atayım. Kanıt gösterme yok. Benim hile yaptığımı kanıtlasın beni hapse atan Gm bilgisayarımdam girdiğim bütün karakterlerimi banlasın üstünede bilgisayarımı kendisine hediye edeyim
    Selam,

Bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu olamaz. Ayrıca bilet göndermeniz durumunda hesabınız tekrar incelenir ve nihai karar tarafınıza kalıp bir mesaj ile iletilir, hesabınız incelenmeden tarafınıza dönüş sağlanmaz. İtirazınız devam ediyor ise tekrar bilet gönderebilir veya yasal haklarınızı kullanabilirsiniz. Buranın resmi bir forum olduğunu unutmamalı, kullandığımız kelimelere ve üslubumuza dikkat etmeliyiz.

Quote Originally Posted by cka_x28qV5Zh View Post
    Resimdeki karakterim için 2 gün önce premium aldım ve gerekli pus itemleri aldım ve oyuna başladım. Çalıştığımdan dolayı evde bulunduğum süreçte 4-5 saat arası günlük oyun oynayıp geri kalan kısımda buy pazar kurdum bugün sabah işten geldiğimde kahvaltı yapana kadar genie de 1 saat yakmalık kastı char daha sonra eksik fabriklerim için buy pazar kurup yattım. Kalkıp dc olduğumu görünce yeniden girmek istedim ve ismini dahi forumlardan öğrendiğim hapis denilen yerde doğdu char. Pazarda ben uyurken hesabım ne hikmetse hapise düşmüş.
    Quote Originally Posted by Aragonite54 View Post
    Rica ediyorum bana kanit gosterir misiniz.Suc olan ne yapmis olabilirim bu karakterle.
    Quote Originally Posted by cercitren100 View Post
    Diez serverinde yaklaşık 4 yıldır nicki ile pazar üzerine uğraşmaktayım, serverde tanıyanımız kadar tanımayanımız, sevenimiz kadar sevmeyenimiz de vardır ama bir Allah'ın kulunun da çıkıp ben bu adamı hile yaparken gördüm diyebileceğini sanmıyorum. Karakterde düzenli olarak Menicia's Scroll bulunur, char 83'ten 83/3 e kadar neredeyse pazarda kasıldı açıp exp logları incelenebilir, karakterin kasasında nereden baksan en az 120-130 gblik item mevcut şu anda, vip keyinden yan charlara kadar ağzına kadar item dolu, yaklaşık 16 gb de nakit para da var karakterde, bu karakterin neyine macro açayım ben arkadaş? Ya da nerede hileyle farm yapayım da riske ettiğim bu kadar iteme değsin? Bana bunun bir mantığını açıklayın çok rica ediyorum.
    Quote Originally Posted by Powerjack View Post
    Dostum sen de işini yapıyorsun haklısın. Sapla samanı ayırması cidden zordur anlıyorum. Ama bir yanlışlık olduğu aşikar gözüküyor. Gm arkadaşlara durumu iletip kontrol etmeleri saniyelerini almaz. Daha önceki yıllarda da oldu böyle durum ve cash iadesi yapıldı hatırlayan var mı bilmiyorum. Ama o zaman da foruma konu açtım ve sesimi duyurdum. Hatırlayan vardır. Haritada yürürken hapse atıyordu bi ara. İlk jail uygulaması başladığı zamanlardı. Program kullanıp burda laf kalabalığı yapan da çok ama dediğim gibi ayrıştırması zor iş. Bnm oyun karakterim belli bir sürü gem var. 37lvl çar. Ne illegal durumu olabilir. Günde 1 defa uzaktan bağlanıp işimi hallediyorum ana pcden. Uzaktan bağlantıyı mı kötü algıladı xncode acaba ?

Aynı şekilde itirazınız var ise bilet üzerinden devam etmelisiniz. Biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde detaylı incelemelerin ardından nihai kararlar kalıp bir mesaj ile iletilmektedir. Ayrıca ekibin kanıt gösterme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Niye siliyorsunuz kardeşim mesajlarımı hayırdır zorunuza mı gidiyor doğruları duymak ?

Quote Originally Posted by mlh_UPnz4A1w View Post
    Niye siliyorsunuz kardeşim mesajlarımı hayırdır zorunuza mı gidiyor doğruları duymak ?
    Burası resmi bir forumdur. Kullandığımız kelimelere ve üslubumuza dikkat etmeliyiz. Forum kuralları çerçevesinde yazdığınız hiçbir mesajınız silinmez.

İtirazınız var ise bir mesaj yukarınızda da belirttiğim gibi yeri bilet sistemidir. İtirazlarınızı lütfen bilet üzerinden gerçekleştiriniz, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Burası resmi bir forumdur. Kullandığımız kelimelere ve üslubumuza dikkat etmeliyiz. Forum kuralları çerçevesinde yazdığınız hiçbir mesajınız silinmez.
    Silinmiş kardeşim yazdığım mesaj.Çocuk yok karşınızda.

Quote Originally Posted by mlh_UPnz4A1w View Post
    Silinmiş kardeşim yazdığım mesaj.Çocuk yok karşınızda.
    Sildiğim son mesajınızda yine aynı şekilde devam ettiniz. Tekrarlıyorum forum kuralları çerçevesinde yazdığınız hiçbir mesajınız silinmez. Bu kurallara uymayıp uygunsuz bir üslup kullanırsanız veya kullanılmaması gereken kelimeler kullanırsanız mesajınızın silinmesi gayet doğaldır.

Forum Kuralları

Ek olarak bu üslup ile devam etmeniz durumunda forumdan uzaklaştırılmanız kaçınılmazdır. Lütfen bu şekilde devam etmeyiniz.

% 100 olduguna inanmıyorum. Çünkü benim karakterimide jaile attınız. Hiç bir şekilde illegal program kullanmadım. Sadece altta mobil pubg oynadım muhtemelen ordakı bır seyı hile gibi algıladı sıstemlerınız.

bence hep beraber toplanıp mahkemede hakkımızı arayalım bu 1000 kişiden 500ü masum olsa 62.500 tl para yapar ve eminim ki 500den fazlasıda masum 3-4 aydır oynuyorum sadece siriusta bi kişi denk geldi makro olarak gördüğüm çogu insan standart slotlarda genie kullanıyor altar serverında

Quote Originally Posted by Bur_2d1sF5ET View Post
    bence hep beraber toplanıp mahkemede hakkımızı arayalım bu 1000 kişiden 500ü masum olsa 62.500 tl para yapar ve eminim ki 500den fazlasıda masum 3-4 aydır oynuyorum sadece siriusta bi kişi denk geldi makro olarak gördüğüm çogu insan standart slotlarda genie kullanıyor altar serverında
    Haklısın gerçekten suçsuz yere hapishaneye atılmak çok sinir bozucu ve yetkililerin hala burda sistemi savunması cok üzücü. Burda insanlar mağdur durumda ve herkes oyuna bir ücret ödemiş karşılığını almaya çalışıyor. Burda herkes suçsuz diyemem ama farkında olmadan bilgisayarlarında yüklü olan birşeyden dolayı olmuş olabilir ve bunların cok üstün anti hile programları madem insanlara bu suçlamaları yoneltebiliyor neden oldugunuda soylemeli ki insanlar birdaha bu tuzaga dusmesın. Herkese ctrl v cevap veriliyor ticketlarda bunun bi çaresi olmalı...