Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 60
    Senior Member
    Chaoslar hala koxper dolu burda Corona tablosu gibi boş boş rakamlar paylaşmayın. Yersiz oluyor zira.

Sadece JR'lere girdiğim Mage oturarark kastığı exp mi hile yada makro ki hapis yedim ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,
    Ekip arkadaşımın da dediği gibi forum üzerinden destek verilmiyor. Lütfen bilgi almak ya da itiraz etmek için bilet gönderin.

*Kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Dilerseniz adli süreç başlatabilirsiniz. (Bu durumda kanıtlar yetkililerle paylaşılır)
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

benim komşum avukat arkadaşlar gerçekten mağdur olan arkadaşlar bi şekilde iletşim ağı oluşturup birleşelim bende komşuyla konuşup hakkımızı arayalım herkesin burda maddi ve manevi kayıpları var. forumlarda falan çok araştırdım hapse düşüp çıkmak için stick alan insanlar tekrardan tekrardan hapse düşüyolar ve sonucunda ban yiyenlerde var çünkü kimse hapse niye girdiğini bilmiyor haliyle çözümde üretemiyor böyle kısır döngünün içine giriyoruz o yüzden güvenip cash alıp stick almak istemiyorum çünkü sonrası muallak ne olucağı belli değil zaten haksız yere hapisteyiz onun içinde para vermek istemiyorum. Haksız yere hapis yatan arkadaşlar burdan mesaj atsınlar bir telegram grubu kuralım gereken neyse yapalım

Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba Arkadaşlar,
    Ekip arkadaşımın da dediği gibi forum üzerinden destek verilmiyor. Lütfen bilgi almak ya da itiraz etmek için bilet gönderin.

*Kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Dilerseniz adli süreç başlatabilirsiniz. (Bu durumda kanıtlar yetkililerle paylaşılır)
    anladık burdan destek verilmiyor ticketten de destek verilmiyor da burda ki moderatörler sorunlarımızı yetkililere iletemiyor mu?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bur_2d1sF5ET View Post
    anladık burdan destek verilmiyor ticketten de destek verilmiyor da burda ki moderatörler sorunlarımızı yetkililere iletemiyor mu?
    Atılan her bilete cevap veriliyor.
    Olumsuz cevap alıyor olmanız / verilen cevabı beğenmemeniz destek verilmediği anlamına gelmez.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Olumsuz cevap alıyor olmanız / verilen cevabı beğenmemeniz destek verilmediği anlamına gelmez.
    haklısın teorikte cevap veriliyor ama realitede yapılan tek şey ctrl+v

Bu arkadaşlara yasal bir süreç başlatılmadıkça bu iş böyle uzar gider arkadaşlar.Bence çok da yorulmayın derim,çünkü onlarda biliyorlar böyle bir süreç başlamayacağını .Kendi adıma şunu söyleyebilirim hiçbir şekilde item vs zaten yoktu o yüzden çok da üzülmüyorum aksine oyunu bırakmama sebep oldukları için çok mutluyum.Lakin bu oyuna emek vermiş item yapmış olan arkadaşlar için söylüyorum tez zamanda umarım zararınızı kurtarıp kaçıp gidersiniz buralardan

Edit : Ayrıca hiçbir şekilde hatayı 0 ' a indirdiklerine inanmıyorum açıkcası.Çünkü kullandıkları sistem bilgisayarda bulunan herhangi bir programı hile,macro vs olarak algılaması muhtemel.Kusursuz anti-ban sistemi diye birşey görmedim ben bu zamana kadar. Bu kadar insanın bu kadar emek verip bu emeklerini riske atacaklarını düşünmüyorum çünkü.
    Last edited by mlh_UPnz4A1w; 08-04-2021 at 01:57 PM.

Destek vermek cevap vermekle olunmaz sadece. Burada herkesin az çok emeği var. Herkes ticket atmıs durumda ve herkes aynı cevabı alıyorsa demekki burda destek yok. Oluşan bir yanlışlık var bu da bizim gibi hakkıyla oynayan insanlara yapılmaması gereken bir durum. Günde bir kez ticket atabiliyoruz ve ziyan olan bizim premiumlarımızda geçen gunler oluyor... Burdan gerekli yetkililere bi şekilde sesimizin duyurulması lazım

ben emulatorden pubg oynuodum genie açıkken muhtelemen ondan gıttı hapise Sorsan sıfır hata sistem dicekler yine.