Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 60
    Hayır işin ilginç tarafı hangi programdan kaynaklandı neden kaynaklandı onun bilgiside verilmiyor kullanıcılara.Yani ben 1000 kc çekip hapisten çıkarsam bile daha sonra tekrar hapise atılmayacağının bir garantisi yok.Çünkü programın ne olduğunu bilmiyorum ve bu program her ne ise tekrar bilgisayarımda yüklü olacak ve bu süreç böyle bir kısır döngüyle uzayıp gidecek.
    Last edited by SkCLucky; 08-04-2021 at 02:57 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by mlh_UPnz4A1w View Post
    Hayır işin ilginç tarafı hangi programdan kaynaklandı neden kaynaklandı onun bilgiside verilmiyor kullanıcılara.Yani ben 1000 kc çekip hapisten çıkarsam bile daha sonra tekrar hapise atılmayacağının bir garantisi yok.Çünkü programın ne olduğunu bilmiyorum ve bu program her ne ise tekrar bilgisayarımda yüklü olacak ve bu süreç böyle bir kısır döngüyle uzayıp gidecek.
    Merhaba,

Bu detayların paylaşılması tamamen inisiyatif duruma bağlıdır. Kanıtların paylaşılması halinde önlem alınabileceği için inisiyatif durumu var. Bu yalnızca ufak bir örnek.

Quote Originally Posted by pis_e6YpPug9 View Post
    ben emulatorden pubg oynuodum genie açıkken muhtelemen ondan gıttı hapise Sorsan sıfır hata sistem dicekler yine.
    Rahatlıkla belirteyim, bu sebepten dolayı hapis cezası almazsınız.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu detayların paylaşılması tamamen inisiyatif duruma bağlıdır. Kanıtların paylaşılması halinde önlem alınabileceği için inisiyatif durumu var. Bu yalnızca ufak bir örnek.

Rahatlıkla belirteyim, bu sebepten dolayı hapis cezası almazsınız.

İşte başka bişi yapmadık ki neyden ceza veriyolar acaba

İşte başka bişi yapmadık ki neyden ceza veriyolar acaba
    hocam sen oyuna ne kadar masraf yaptın dc pre falan aldın mı?

@xBionic ve @NightOwl nickli yönetici arkadaşlar, adli süreç başlatırsanız delilleri paylaşılır diyorsunuz ya, bir avukat olarak (isteyene kimliğimi numaramı paylaşırım, dileyen buyursun gelsin çayımızı içsin ofiste) soruyorum nasıl bir adli süreç başlatmamızı istiyorsunuz?

Ortada bir suç unsuru yok ki savcılığa suç duyurusunda bulunulsun, sulh hukuktan tespit davası açılarak bilirkişi incelemesi ile tespit talep edilebilir ama yapılacak tespit sonucunda haklı bulunsak dahi hukuki bir yaptırımı yok şirkete karşı, tespit davasında yapılacak tüm masraflar davacıya aittir, 100 liralık cash parası için 1000 tl harç ve bilirkişi ücreti mi ödeyeceğiz? Hadi ben işi inada bindirip öderim, durumu olan var olmayan var hukuk yollarını bilen var bilmeyen var onlar nasıl girecek bu işin altına?

Kaldı ki oyuna kaydolurken tik attığımız o kullanıcı sözleşmesinde yazan maddeleri hiç açıp okudunuz mu? O sözleşmeye zorunlu olarak imza atıp bu oyunu oynuyoruz. Olası bir davada o sözleşme hükümlerine dayanarak şirket yine kendini haklı çıkaracak bunu biliyoruz.

Bu arada eğer bana denilmezse ki "IPearlHarbor sen şurada şu tarihte şu saatte hile açmışsın, açmayı denemişsin, hilenin adı şu, diğer 2 accountun ile de bunları açmışsın ki biz 3 accountunu da hapse gönderdik" ben bu takdirde tespit isteyeceğim, şayet adli makamlarla da karakterime dair bilgiler paylaşılmazsa manevi tazminat davası açacağım, yıllardır emek verdiğim hiçbir hileye hurdaya bulaştırmadığım karakterimi hapiste görmek cidden manevi olarak beni yıprattı.

Kaldı ki diyorum bakın juraide katılıyorum, forgotten temple'a katılıyorum, partyde macrocu olabilir ondan dolayı hapse düşmüş olabilirim buna hiç lafım yok. Fakat son 1 yılda toplasanız 1 gün bile online kalmayan 2 depo accountumun da hapse gönderilmesini kabul edemiyorum ve neden 3 hesabımın birden hapse düştüğünü öğrenmek istiyorum, sanırım buna da hakkım vardır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Peki ben bu bilmediğim birşey hakkında tekrardan hapse atılırsam ne olacak buna da bir çözüm üretir misiniz rica etsem ? Çünkü ortada bir maduriyet söz konusu.Bunu öğrenmek içinde size dava açacak halim yok sonuçta.

Junior Member
    2 yıllık oyuncuyum ne makro ne başka bir yazılım hiçbir şey kullanmadım. hesabımda günlük daily yapıp çıkıyorum ve tekrar girdiğimde hapise düşmüş. parası olan adama koymaz ama emeğine düşkün adama o hesap elindeki yamuk bowuyla değeri ayrıdır. komik olmayın ne olur. nasıl hapise düşmüş olabilir nasıl bir kanıt var elinizde lütfen geri dönüş yapın

Ticket atın diyorsunuz günde 1 defa atma hakkımız var ondada verılen cevap belli. Burda siz yetkili iseniz daha yetkili kişilere konuyu iletemiyormusunuz ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Ticket atın diyorsunuz günde 1 defa atma hakkımız var ondada verılen cevap belli. Burda siz yetkili iseniz daha yetkili kişilere konuyu iletemiyormusunuz ?
    Destek ekibi tarafından itirazınız üzerine hesabınız incelenir ve nihai karar tarafınıza bildirilir.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by edisona View Post
    2 yıllık oyuncuyum ne makro ne başka bir yazılım hiçbir şey kullanmadım. hesabımda günlük daily yapıp çıkıyorum ve tekrar girdiğimde hapise düşmüş. parası olan adama koymaz ama emeğine düşkün adama o hesap elindeki yamuk bowuyla değeri ayrıdır. komik olmayın ne olur. nasıl hapise düşmüş olabilir nasıl bir kanıt var elinizde lütfen geri dönüş yapın
    Selam.

Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com