Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 60
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 294

Merhaba arkadaşlar,

03.08.2021 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 1102.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Elinize sağlık
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    banlananlar listesi gelsin pls.

Oyun açık. Full 3 itemliyim. Bir kere makro kullanmadım. Satirosta farm yaparken dc olup hapis yedim? Townda genie açık mageler oyunda ben hiçbir şey açık olmamasına rağmen hapis yedim şu an sebebini otomatik cevap için ticket mi atacağım?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

sayın oyun yöneticisi. bu söylediğinize illegal oyuncular için katılıyorum. ancak Altar 3 serverinde 2 yıldır gem sattığım çarım nasıl hapse girdiğini öğrenebilirmiyim. o çarı bilen arkadaşlar vardır mutlaka. Altar 3 serveridne sağ inn hostes yanında ikamet ederdi sürekli. sehven de olsa bir yanlışlık yapıldığını düşünüyorum. çünkü o pc 2 yıldır açık ve yan odada ve sadece chrome uzaktan masaüstü ile bağlanır işimi halleder devam ederdim. bi incelerseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
    Server: Altar
    Nick: Fethiye
    ksc:

Ne yaptıklarını kendilerinde bildiğini sanmıyorum. Her konuda 60 70 açıklanan ceza sayısı şimdi 1 k kusur

Quote Originally Posted by has_MrH2pyx5 View Post
    Ne yaptıklarını kendilerinde bildiğini sanmıyorum. Her konuda 60 70 açıklanan ceza sayısı şimdi 1 k kusur
    bakalım başkaları da yazarmı . Bir yanlışlık yapılmış olabilir. Düzelir inşallah. Boş yere emeklerimiz gitmesin.

Senior Member
    Çıkarın gitsin hapiste ben daha hiç şahit olmadım hapisten biri çıkarıldığını
    Last edited by TheRagon45; 08-03-2021 at 06:06 PM.

Junior Member

Bir kaç saat önce durduk yere hapse düşen karakterim için ticket attım. Keşke önce bu yazıyı görseymişim.

Öncelikle şunu söyleyeyim ki yukarı da alıntı yaptığım kısım, benim gibi kendini %100 suçsuz gören oyuncular için kulağa gerçekten çok sinir bozucu geliyor. Oyun yönetimine olan bütün inancımı yerle bir ediyor. Legal oynadığı halde ceza almış olan oyuncuları illegal yöntemler kullanmaya teşvik ediyor.

Nasıl olsa suçsuzluğumuzu ispatlayamayacağiz diye mi bu şekilde konuşabiliyorsunuz bilmiyorum. Ya da suçsuzluklarını ispatlamak isteyen oyunculara bir şans verilecek mi, tekrar inceleme talepleri dikkate alınacak mı onu da bilmiyorum. Yukarıda, adeta bir tanrı gibi, sıfır hata ile iş yaptığınızı belirtmişsiniz. Buradan yola çıkacak olursak böyle bir şey olmayacak. Astığımız astık, kestiğimiz kestik diyeceksiniz ama umarım öyle yapmazsınız.

Yukarda kendimi suçsuz görüyorum dedim çünkü ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok. 2 yıldır knight online oyuncusuyum. Bir kez olsun oyun kuralları dışına çıkmadım ama bugun karakterim hapiste buldu kendini. Karakteri hapisten cıkarmaya korkuyorum çünkü ne yaptığım hakkında gerçekten hiçbir fikrim yok. 2 yıldır oyunda her ne yapıyorduysam bu sıralar da yine aynı şeyi yapıyordum. Durum buyken yine hapse düşmeyeceğim kesin değil.

Yukarıda bu 1102 kişinin tpt, makro veya pedal kullanımı yüzünden işleme alındığı söylenmiş. Bu oyuncular arasında benim gibi suçsuz olduğunu iddia edenler illaki olacaktır. Sorum şu ki bu oyuncular hiçbir şekilde oyunun hiçbir kuralını ihlal etmediklerini iddia etseler, bu noktada nasıl bir yol izleyeceksiniz? Elinizde deliller var ya hani, bunları bizlerle paylaşıp kararınızın sıfır hata ile verildiğini ispatlayacak mısınız? Ceza verdiğiniz bu oyuncular arasında aynı zamanda mağdur ettiğiniz oyuncularında olduğu gerçeğini hiç fark edecek misiniz? Fark ettiniz diyelim, hatanızı telafi edecek misiniz?

Lütfen bu sorularıma cevap verin çünkü aramızda büyük bir güven sorunu oluştu.

Junior Member
    Bu işte bir yanlışlık var dc yedim charı hapiste görünce beynimden vurulmuşa döndüm ne makro ne illegal birşey kullanmıyorum pc tertemiz ama char hapiste