Results 1 to 8 of 8

Thread: Pazar Hk

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

Pazar Hk

Oyunu ticarethaneye döken bu pazar mafyaları hakkında ne gibi çalışmalarınız var onlara rank sistemi getirip gelen gb yi dağıtmak dışında acaba ?
    Adam 20 bilgisayarla oynamadığı kesin.
    Vegada pazara bi uğrasanız adam askeri nizamda tek sırada dizmiş karakterleri. 1 cm ileri yada geri yok.
    Ya multi client bu yada sanal bilgisayar.

Adamlar pazar tutuyor , küfür ediyor ve içine pazar kurup ks atıyor.
    Diyeceksin report et.
    Şuan bunu yazarken bile video kaydı açık ama 20 karakterinden 1 tanesi ban yedikten sonra bunun ne önemi var ? Hemde sadece 1 hafta.
    Ve 35 levele çar kasıp pazara bırakma kolaylığı varken.

Forumda en ufak bişi dediğim zaman 1 hafta ban yiyorum. En ufak eleştirimde.
    Fakat oyunda adam ana bacı giriyor all chatten , mute yese ne olur yemese ne olur ? Mute atma yetkisi bende de mevcut bi tık ile gelen mesajı görmeye bilirim.
    Ki report ediyorsun zaten 1 hafta sonra ban yiyor adam.
    Gene yeni karakter açmış oyun keyfimize ediyor orada kendisi.

Bana kalırsa buy pazar çıktı mertlik bitti.
    buyu kaldırmayı düşünmüyorsunuz bence ama en azından bu ve buna benzer kişilerin önüne geçin artık

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Altar'da aynı durumda. Birebir aynı anlattıklarınla. Hileciler de banlanmıyor. Ben yıllar sonra dönmüştüm, bugün yeniden bırakma kararı aldım. Boşa para harcıyoruz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by ZknYildirim View Post
    Altar'da aynı durumda. Birebir aynı anlattıklarınla. Hileciler de banlanmıyor. Ben yıllar sonra dönmüştüm, bugün yeniden bırakma kararı aldım. Boşa para harcıyoruz.
    Sağ altta pazar açıp kapatanların da isimleri yazmalı bence artık

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Ben, çıkar ilişkisinin sandığımızdan daha büyük olduğunu anladım bugün. Az önce oyunu bıraktığımı yazdığım konuyu sildiler. Yapacak bir şey yok, yıllardır KO oynamıyorken ne oynamışsak onlara devam.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZknYildirim View Post
    Ben, çıkar ilişkisinin sandığımızdan daha büyük olduğunu anladım bugün. Az önce oyunu bıraktığımı yazdığım konuyu sildiler. Yapacak bir şey yok, yıllardır KO oynamıyorken ne oynamışsak onlara devam.
    Oyunu bıraktığınız için değil, asılsız ithamlarda bulunduğunuz için konunuz kaldırıldı. Bu şekilde devam etmeniz durumunda forum hesabınızda süreli/süresiz şeklinde ceza alabilir. Eleştirmekle karalamak aynı şey değil.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Oyunu bıraktığınız için değil, asılsız ithamlarda bulunduğunuz için konunuz kaldırıldı. Bu şekilde devam etmeniz durumunda forum hesabınızda süreli/süresiz şeklinde ceza alabilir. Eleştirmekle karalamak aynı şey değil.
    Hocam yanlış anlamayın ama malesefki Ntt Türkiye eleştiriye açık bir kuruluş değil olumsuz yönde olan tüm eleştiri postları kaldırılıyor, gerçek anlamda yardım isteyen hiçbir oyuncuya yardım edilmiyor arkadaşların dediği gibi pazar almış başını gitmiş, yani kısacası paranız varsa pk atarsınız yeteri kadar bilgisayarınız varsa pazar yaparsınız her iki yolun sonuda maddiyata dayanıyor.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Hocam yanlış anlamayın ama malesefki Ntt Türkiye eleştiriye açık bir kuruluş değil olumsuz yönde olan tüm eleştiri postları kaldırılıyor, gerçek anlamda yardım isteyen hiçbir oyuncuya yardım edilmiyor arkadaşların dediği gibi pazar almış başını gitmiş, yani kısacası paranız varsa pk atarsınız yeteri kadar bilgisayarınız varsa pazar yaparsınız her iki yolun sonuda maddiyata dayanıyor.
    pazarcıların 10 20 pc ile pazar yaptığını asla düşünmüyorum.
    Çünkü kurtarmaz.
    Birde 20 tane otp nerden ayarlıyorlar orasıda mechul.
    İnsanın kafası karışır oyuna girerken zaten.

2.si 35 level karakteri banlasan ne olur banlamasan ne olur
    cidden bu konuyu da merak ediyorum.
    Pazar için de artık bazı şartların olması gerektiğini düşünüyorum.
    Üzerine buy merchantın kalkması gerektiğini de

Ek olarak evet nttgame hiç eleştiriye açık bir forum değil.
    3 defa ceza aldım. Bu 3 cezadan dolayı yasal haklarımı savunsam haksız bulunup tazminat ödeyeceklerini de biliyorlar.
    Diyorum ki bu adam neden moderatör oldu bir şeyden anlamıyor. tak 3 puan ceza ,
    Küfür mü ettim ne yaptım ?
    Ve oyuna göre forumun cezalarının daha ağır olması.
    Oyunun cezaları bu kadar ağır olsa bu konuyu açmazdım bile.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Eleştiriye açık değil olayı değil sadece insanlar eleştiri yaptığını sanıyor. Diyor ki bu kişilerle oyun yönetimi ile çıkar ilişkisi var, bu eleştiri mi asılsız iftira mı? Sadece bunu ayırt edemeyen kullanıcılar post ve konularını siliyoruz. Eleştirinin ne olduğunu bilip olumlu ya da olumsuz eleştiri yapan hiçbir kullanıcının post ve konusu silinmemektedir.

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    pazarcıların 10 20 pc ile pazar yaptığını asla düşünmüyorum.
    Çünkü kurtarmaz.
    Birde 20 tane otp nerden ayarlıyorlar orasıda mechul.
    İnsanın kafası karışır oyuna girerken zaten.

2.si 35 level karakteri banlasan ne olur banlamasan ne olur
    cidden bu konuyu da merak ediyorum.
    Pazar için de artık bazı şartların olması gerektiğini düşünüyorum.
    Üzerine buy merchantın kalkması gerektiğini de

Ek olarak evet nttgame hiç eleştiriye açık bir forum değil.
    3 defa ceza aldım. Bu 3 cezadan dolayı yasal haklarımı savunsam haksız bulunup tazminat ödeyeceklerini de biliyorlar.
    Diyorum ki bu adam neden moderatör oldu bir şeyden anlamıyor. tak 3 puan ceza ,
    Küfür mü ettim ne yaptım ?
    Ve oyuna göre forumun cezalarının daha ağır olması.
    Oyunun cezaları bu kadar ağır olsa bu konuyu açmazdım bile.
    Bu konuyu açmadan önce keşke arama motorlarında biraz araştırma yapsaydın ya da ne bileyim Youtube'da bir çok video var. Öyle hileyle ya da başka yöntemlerle kimse oyuna girip para ve emek harcadığı hesapları riske atmıyor. Evinin sadece bir odasını değil evinin tüm odalarını bilgisayarla dolduran ve bunu görsel sitelerde tanıtanlar var. Oyun kurallarını ihlal etmediği sürece sırf size rakip oluyor diye bu kişilerin ceza alacağını düşünmüyorsunuz sanırım.

Pazar tutma konusunda ekstra bir şey söylemeye gerek yok rapor etmeniz gerekiyor. Küfür ediyorlar diye bu konuya yazmanız konuyu süslendirmek için muhtemelen çünkü bu konuda da ne yapılacağı belli.

Buy merchant bu oyunun en güzel özelliklerinden birisidir, söylediklerime kızma ama siz bu olayı buy merchant'a kadar getirdiğinize göre şikayet ettiğiniz kişilerden çok da farklı görünmüyor gibisiniz. Bu elbette benim şahsi fikrim, yanılıyor olabilirim.

Eleştiri konusunda da oluşturduğumuz rehber konusunu okumanızı tavsiye ederim.

[Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.