Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    En güçlü char asas değildir, Başta minor healing olmak üzere, potları şuyu buyu gaming cihazlara ayarladıkları için ordunun arasında girip eksoz gibi minor akıta akıta geçtiklerinden ölmüyorlar. Tabi vuruş kombineleride tuşlara ayarladıklarından value key olarak siz light feetle gitsenizde, zig zak çizsenizde,etrafında dönseniz de şık şık sizi takip ede ede vurmalarını söylemeden de olmaz.

Tabi günümüzün teknoloji ve yazılım nimetlerinden bu kadar faydalanan asaslar da kıyamet gibi olunca doğal olarak en güçlü char asasmış gibi oluyor. Hani bunlar olmayıp da klasik klavye-fareyi önüne koyarsanız bu asasları oynayan kişilerin etraf 2 vuruş yapamayan ve zınk diye ölen asaslarla dolacak.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BusonOldu View Post
    Oyunun Amacının zaten bu olduğunun farkına varamamışsın ki kanka. Oyunda solo takılabilmesi için ayarlanan job asasdır. Ayrıca asasın en güçlü olduğunun iddiasındasın Warriorla kıyaslayalım hemen istersen.
    Warriorun diğer klaslara benzer yetenekleri.
    1. Descent magenin bilink gibi mübarek bir birine des ola ola asas yakalıyor adamlar.
    2. Hp bosster priest gibi heal yapıyor maşallah.
    3. Seri spike =) Tamam adı bu değil ama Warrior 1500 2000 vuruyor her damageye + thorment gelirse bu damage nasıl bir hal alıyor farkındasınızdır.
    4. Toplu yere vurma. Magelerden beter mübarekler =) + eskiden alanı açıp vururdun bir yere en azından kaçırma ihtimali olurdu şimdi Z alır almaz vuruyor kaçmıyor bile skill =)
    5. Warrior defans ve hp olarak her jobdan daha üstün durumda (bu bencede olması gereken bişey fakat) Atak olarakta asasdan üstün durumda. Bunun yanına bide atak mesafesi eklenince?
    Solo farm atamıyor demişsin Asas nerede solo farm atıyor? En iyi ihtimalle aoc, hop goblin, ve ağaçlarda.
    Warrior aoc de ayık ise her türlü asasdan kutuyu alıyor. Ağaçlarda asas tek tek dönüp skill dönsün diye beklerken warrior bir provoke atıp toplu kesiyor. Belki hop goblinde asas lf ayrıcalığıyla öne geçer oda olsun artık =)

Ayrıca kendi görüşüm olarak bu oyuna başlarken kimse bir clanda veya ekipte başlamaz. Herkes sadece kendi karakteriyle başlar yani oyunda solo oynamak isteyen insanlara yönelik yenilikler yapılması gerektiğine inanıyorum. Herkes oyunu ekip oyunu olarak oynuyor doğru günümüzde böyle oldu fakat benim görüşüm oyuna nasıl yanlız giriyorsak içinde de yanlız bişeyler yapabilmeliyiz. İyi oyunlar.
    Öncelikle selamün aleyküm ben resmi forum fazla yorum atmama ama senin bu yorumunu görünce yazma gereksinimi duydum.
    Burda Warriorun güçlü veya güçsüz polemiğine girmeyeceğim.
    1. Madden cevap ; bahsettiğin Descent olayı kapandı kaldıki bunu çok az kişi biliyordu 10/5 max herkes bilmiyordu.
    2. Maddene cevap ; HP booster 10 saniyelik bir skil ve HP barına göre recov yapar, Priestinkiyle karıştırılmamalı.
    3. Maddene cevap ; oyundaki pk bölümünde asas çarların warrior kadar itemli olduğunu ben göremedim, asasların genellikle 2 katından fazla itemli oldukları için dediğiniz damageleri atıyor JOB’y gereği torment yiyen herkese asasında cp ile tek veya 2 atacağı gibi.
    4. Maddene cevap ; Oyundan bi haber olduğunu düşündüm resmen
    5. Maddene cevap ; warriorun definin yüksek olması armorlarının diğer joblara kıyasla fazla def vermesi ekstra olarak deffance bölümünden gelen pasiflerinden dolayı , HP sinin yüksek olması armor ve takılarının keza yine diğer joblara göre fazla hp vermesi , (mesela asasın belti HP vermez Warriorun belti SOS gayet güzel HP verir)

Sağlıcakla.
    Last edited by Allanoon; 08-03-2021 at 05:35 AM.