Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Raporum Hakkında

Selamlar. Yaklaşık Bu Kişi Hakkında 6 Kere Video Çekip Gönderdim. 4 'ü Tarih KSC olmadığı İçin Kabul Olmadı Haklısınız. En Son Bir Tane daha Gönderdim. "07-27-2021, 04:35 PM" Tarihinde Ama Halen Herhangi Gerekli İşlem Yapılmadı Hala Beklemedeyiz . Bekleriz Sorun Yok Ama Adam Oyunda Anamızdan Emdiğimiz Sütü Burnumuzdan Getiriyor.

2 Haftadır Kanıtlı Bir Şekilde Bu Adamın Ceza Almasını Bekliyorum Resmi Olarak da Bugün 6. Gün. Adam Allah'ın Her Günü Şaşmadan Eslant Towna Mob Çekip Pazar Bozdurup Charları Yatırıyor.

Tamam İllaki Ceza Gelecek Bu Adama Vereceksiniz Eminim Ama Bazı Suçların Bir Diğerlerinden Biraz Daha Öncelikli Olması Gerekmiyor mu ? İlla Sıralama sistemimi var ? Veya Keyfi Bir Durum mu Mevcut ? Bir Nick'in Yöneticiye Ulaşması Gerçekten En az 6 Gün mü Sürüyor ? Bunu Merak Ediyorum.

Saygılar.
    Last edited by kaan161653; 08-02-2021 at 08:45 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Genel bölümler rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bir bölüm değildir. Raporlarınızı Cheat Reports bölümünden takip edebilir ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Ek olarak raporların onaylanma süresi resmi tatiller ve güncellemeler sebebiyle uzayabilir. Bu hafta içerisinde raporların sonuçlanma süresi kısalacaktır.