Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Genie Sorunu!!

Senior Member

Genie Sorunu!!

3gündür sorunu çözemedim. x slotunda genieyi açıyorum (job asas) karakter 10-15dk slotu dönüyor bir yerden sonra genieyi başlattıgım noktaya dönüyor ve atak yapmayı bırakıyor. genie calısır durumda ama atak yapmıyor boşa genie paketi yiyor bunu nasıl çözebiliriz

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sorun en az 3 aydır var türlü türlü konu da açıldı hakkında ,ben DC den mod lara da videolu izah ettim anlattım konuyu. Bilgileri dahilindedir ancak genel bir sorun olmadığı ve çoğunlukla genie 'yi mage 8 li pt ler eslantta sabit kıpırdamadan kullandığı için bir sorun teşkil etmediğine karar vermişlerdir ki her hangi bir iyileştirme durumu olmadı. Yürüyecek atak yapan bütün karakterlerde bu sorun mevcut çözümünü bilmiyorum arada oluyor arada olmuyor.

iyi forumlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by SinfulSaint View Post
    Bu sorun en az 3 aydır var türlü türlü konu da açıldı hakkında ,ben DC den mod lara da videolu izah ettim anlattım konuyu. Bilgileri dahilindedir ancak genel bir sorun olmadığı ve çoğunlukla genie 'yi mage 8 li pt ler eslantta sabit kıpırdamadan kullandığı için bir sorun teşkil etmediğine karar vermişlerdir ki her hangi bir iyileştirme durumu olmadı. Yürüyecek atak yapan bütün karakterlerde bu sorun mevcut çözümünü bilmiyorum arada oluyor arada olmuyor.

iyi forumlar
    Yani genieyi sadece okcu ve mageler kullansın warior asaslar kullanmasın öylemi? o zaman silsinler bari asas ve warioru boşu boşuna Kalabalık etmeyelim

Mage karakterim var tssiz olduğu zaman mage karakterde yürüyor ve yatıyor exp kasamaz olduk ya sürekli tsli olcak char yada genie açmıcaksın bakamıyorsan 3 aydır bizde bu sorunu ilettik ama bi çözüm olmadı malesed

Junior Member
    Kafayı yiyecem ya bide işin kötü tarafı genienin süresi bitiyor boşa zarara giriyoruz

Senior Member
    Çözümü yok

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Genieye ms ve dc flash koyma olayını nasıl da 2 haftada çözdüler. İsteseler içinden geçerler ama ... Neyse.

Junior Member
    İyi günler cümleten. Bilmeyen arkadaşlara sorunun neden kaynaklandığını şöyle izah edeyim. Şimdi hareketli karakterlerin tümü range i dışındaki mobu görünce ona doğru koşmaya başlıyor. Yakınlaştığı esnada genie dyor ki range dışına çıktın o moba vuramazsın hop sonra ilk yerine dönüyor karakter. Buraya kadar belk çoğu insan farketmiştir. İlk konumundayken karakter tahminimce genie hala o range dışındaki mobu z de tuttuğu için genie çalışır vaziyette lakin atak yapmıyor. Nedeni bu ama çözümünü bilmiyorum. Yapımcı firmaya iletilirse durum belki çözüme kavuşur. Yardımcı olabilmişimdir umarım. İyi günler cümleten

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by suy_HK9gAkJC View Post
    İyi günler cümleten. Bilmeyen arkadaşlara sorunun neden kaynaklandığını şöyle izah edeyim. Şimdi hareketli karakterlerin tümü range i dışındaki mobu görünce ona doğru koşmaya başlıyor. Yakınlaştığı esnada genie dyor ki range dışına çıktın o moba vuramazsın hop sonra ilk yerine dönüyor karakter. Buraya kadar belk çoğu insan farketmiştir. İlk konumundayken karakter tahminimce genie hala o range dışındaki mobu z de tuttuğu için genie çalışır vaziyette lakin atak yapmıyor. Nedeni bu ama çözümünü bilmiyorum. Yapımcı firmaya iletilirse durum belki çözüme kavuşur. Yardımcı olabilmişimdir umarım. İyi günler cümleten
    Sorun bence de böyle. Şöyle olabilir. Atak renge ayarlanırken yeşil bir daire çıkabilir. Yani range nereye kadar genie ayarlayan insan oradan görebilir. Bunun dışında ise z ye almayı bu range içinde tutarsa karakter deli koyun gibi sağa sola koşmaz. İki satır kod.

yayıncı firma sürekli mgame den izin almak zorunda olmasa oyun çok daha iyi olucak