Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

pus itemleri ve coinsle satılması!!

selamlar siriusta oynuyorum oto loot 248 cash 2k sc 249 cash fakat oto loot 30mye buyu var ben 2k scyi 28mye tezgahta bile satamıyorum geçmişte getirilen event ile coins karşılığı oyunda satıldığı için kimse 2k sc almıyor pus ürünlerinin iadesi veya değişimi yok bu benim canımı çok sıktı valla yok yere zarar ettim 25 bile veren yok piyasayı bozuyorsunuz coins ile sc satmayın!!

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    tamam efendim

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kardesim ben alayim gonlun olsun

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Belirttiğiniz gibi PUS eşyalarında iade veya değişim gibi bir durum bulunmuyor. Eşyayı kullanmak için almadıysanız bulunduğunuz sunucuda pazarı gezdikten sonra satın alabilirdiniz.

Ayrıca önerinize katılmıyorum, PUS üzerinde bulunan daha fazla eşyanın oyun içerisinde yapılan etkinlikler ile satılması gerektiğini düşünüyorum.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Belirttiğiniz gibi PUS eşyalarında iade veya değişim gibi bir durum bulunmuyor. Eşyayı kullanmak için almadıysanız bulunduğunuz sunucuda pazarı gezdikten sonra satın alabilirdiniz.

Ayrıca önerinize katılmıyorum, PUS üzerinde bulunan daha fazla eşyanın oyun içerisinde yapılan etkinlikler ile satılması gerektiğini düşünüyorum.
    Adam 25 m durdk yere zarar etti. Ne demek onerisine katilmyosun. Ortaligi yakman lazim zarar edemez kimse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Klytaimnestra1 View Post
    Adam 25 m durdk yere zarar etti. Ne demek onerisine katilmyosun. Ortaligi yakman lazim zarar edemez kimse.
    zarar 1 scde olabilir totalde kardayım sorun yok

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben de bronz pre gold pre ve plat prenin de pazarda satılabilmesi taraftarıyım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ben de bronz pre gold pre ve plat prenin de pazarda satılabilmesi taraftarıyım.
    zaten satılıyo knight royalden geleni sattım ben oyunda böyle bi altyapı var dostum hatta pazara koydum diye 157 pm gelmişti