Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Charimi soyup ring basmişlar.

selam arkdaşlar.. otp kayıtlı telefonum olmasına Rağmen charım hack yedi itemlerim gitti. ticketi attıgım zamandan bana geri verilene kadar ID'm charımın itemlerini Çalıp Ring basmışlar. şimdi şunu demek istiyorum nttgame beni haklı bulup Id mi verdi Fakat itemlerin gitmesi bir yana Ring basılıp Pazarda satılıyor Şuanda Gerimi verdiler alınmasına musademi edildi Tartışılır. bu durumda napmam lazım 2 tane 83 charım gitti.
    Last edited by pel_1Pz2V9Nf; 07-31-2021 at 11:07 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Hesabın güvenliğini sağlamak sizin elinizde. Format veya temiz bir kurulum yaparak bilgisayarı temizlediğinizden emin olun ve hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayın.

Senior Member
    Sayın mod yalnız arkadaşın dediği şey ile sizin yorumunuz baya farklı . Ayrıca eğer haklıysanız ticket ile irtibata geçin bu durumda mağdur olan sizsiniz . Giden itemleri geri vermiyorlar ancak karakterleri belki geri alabilirsiniz . Ticket dışında başka bir çözüm yolu malesef yok

Junior Member
    way babooo arkadaş charı soyuyosun tamamda chara ring basma ne yav hırsızlıgında çıkardı bunlar yav..
    Last edited by NightOwl; 07-31-2021 at 08:05 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by jacops21 View Post
    way babooo arkadaş charı soyuyosun tamamda chara ring basma ne yav hırsızlıgında çıkardı bunlar yav..
    Selam,

Burası resmi bir forumdur, lütfen kullandığımız kelimeleri özenle seçmeye dikkat edelim. Ayrıca aşağıdan forum kurallarını incelemenizi tavsiye ederim.

Forum Kuralları

İyi forumlar.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    İllegal programlara bulaşmayan kimse knight online oyununda soyulmaz.

Hayatımda illegal program kullanmadım. diyorum ya ID şifremi geri aldım haklı olarak dogrulama kodları vs... ama girince ne item var nede Char var beynimden vurulmuşa döndüm gercekten. madem charımı almak için ticket attım. degilmi Alamadım bu durumda Ticketle düzeltirlermi acaba bu işi Chara ring basmak için sadece İtem kilitleme şifresi az birde telefonla dogrulama olması gerekiyor aslında. Rosettada nerden baksan 95 gb gitti. :S:S

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by pel_1Pz2V9Nf View Post
    Hayatımda illegal program kullanmadım. diyorum ya ID şifremi geri aldım haklı olarak dogrulama kodları vs... ama girince ne item var nede Char var beynimden vurulmuşa döndüm gercekten. madem charımı almak için ticket attım. degilmi Alamadım bu durumda Ticketle düzeltirlermi acaba bu işi Chara ring basmak için sadece İtem kilitleme şifresi az birde telefonla dogrulama olması gerekiyor aslında. Rosettada nerden baksan 95 gb gitti. :S:S
    Bilet gönderdiyseniz biletinizi güncellemeyiniz ve ek bilet oluşturmayınız, sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

Ticketimi kapatmışlar. ID e postaya gönderince. 10 sene sonra oyna geri başladım başıma gelmeyen kalmadı ya bu kadar emek boşa gidiyor itemi kimin Hangi ID den aldıklarını biliyolar trade yaptıklarını ama gel gelelim itemi geri veremyoruz diyolar. Bu nasıl iştir. ve ring yaptıklarınıda biliyolar. tekrar ticket atıyım o zaman .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by pel_1Pz2V9Nf View Post
    Ticketimi kapatmışlar. ID e postaya gönderince. 10 sene sonra oyna geri başladım başıma gelmeyen kalmadı ya bu kadar emek boşa gidiyor itemi kimin Hangi ID den aldıklarını biliyolar trade yaptıklarını ama gel gelelim itemi geri veremyoruz diyolar. Bu nasıl iştir. ve ring yaptıklarınıda biliyolar. tekrar ticket atıyım o zaman .
    adam pazarda sattıysa pazarda alanın ne suçu var ? nasıl sana geri vercekler pazardan alan hesap hariç bütün hesaplar banlanır ama geri alamazsın imkanı yok

Tags for this Thread