Results 1 to 4 of 4

Post Email değişimi ile ilgili ufak bir bilgi ?

Email değiştirmek istiyorum ama diyor ki :

''* Email adresi değişikliği yaparsanız,hesabınızda bulunan tüm sosyal bağlantılar sıfırlanacaktır.''

tüm sosyal bağlantılar sıfırlanacaktır , ne demek ? zararı nedir bilgilendirecek var mıdır?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Eğer hesabınızı, sosyal ağlardan birisi ile ilişkilendirdiyseniz ( Facebook, Google+ vb.) silineceği belirtilmiş. E-posta değişikliğinden sonra varsa yeniden yapabilirsiniz.

Knight online hesabımı hiç bir şeyle ilişkilendirmedim. Fakat kullandığım mail benim ana mailim herşeyle ilişkili , ondan kurtarmak için e posta değiştiriyorum , kendi değiştirdiğim (yani ana mailime) bir zararı olur mu. Çünkü iş güç fatura banka vs için çok önemli , o yüzden hesabıma boş bir email eklemek istiyorum.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bla_LGfue85M View Post
    Knight online hesabımı hiç bir şeyle ilişkilendirmedim. Fakat kullandığım mail benim ana mailim herşeyle ilişkili , ondan kurtarmak için e posta değiştiriyorum , kendi değiştirdiğim (yani ana mailime) bir zararı olur mu. Çünkü iş güç fatura banka vs için çok önemli , o yüzden hesabıma boş bir email eklemek istiyorum.
    Hayır mailiniz ile alakalı hiçbir sorun olmaz.