Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Askerden geldim oyuna giremiyorum.

Öncelikle sorunumu hemen anlatayım 6 ay askerlik yaptım oyuna giriş yapayım dedim siteden şifrenizi değiştirip oyuna girin diye hata verdi şifreyi değiştirim diye giriş yaptım foruma fakat buseferde şöyle bi saçmalık oldu 6 ay boyunca Hotmail hesabıma giriş yapmadığım için Hotmail kurtarma yapın yazıyor şifresini bildiğim halde kurtarma yapacağım hesapta Hotmail kurtarma hesabıda Hotmail sonuç olarak kurtarma yapacağım hesabada giriş yapamıyorum şifresini bildiğim halde kurtarma yapın diyip duruyor kurtaramıyorum, neyse oyuna ticket attım gelen otomatik cevap biz değiştiremeyiz sizin hesabınıza karışamayız diye bi saçmalık arkadaş ben çarımın şifresini bildiğim halde oyuna giremiyorum sizin şifre değiştirme saçmalığınız yüzünden sonra hotmailinde şifresini bildiğim halde onada giremiyorum resmen buga soktular beni böyle bi paradoks olamaz resmen rezalet rezaleti kovalıyor ilerde böyle saçmalık başıma gelmez diye gmaile geçirmedim hesabımı salaklık edip ama kimse yardım dahi etmiyor oyundan yardım istiyom oyun yardım etmiyor hotmaildenn yardım istiyorum bütün bilgileri bildiğim halde oda diyorki eksik bilgilerin var nasıl girecem şimdi ben bu oyuna ? oyunumun şuan şifresini biliyorum 2 farklı hesabımdada aynı sorun yaşıyorum şuan ya oyuna girmeme izin verin yada şu mail değişmeme yardım edin. acil yardım bekliyorum. yada bana yardım edebilecek varmı şu hotmailin kurtarma hesabından nasıl atlama filan yaparız direk mailime girsem çözülecek olay

ve dip not : 6 ay boyunca askerdeyken otp girişi hiç yapmadığım halde 2 hesabımındada otp 10 kere yanlış girildi hatasıda veriyor bu nasıl oluyor bunun mantığı nedir ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bu tarz bilgiler hesaba ait gizli bilgilerdir ve hesap sahibinin erişebilmesi gerekmektedir. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu oluşturmanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Hesap desteği ile ilgili işlemlerinizi yalnızca bilet üzerinden sürdürmeniz gerekmektedir.

Biletinize detaylı incelemelerin ardından müşteri hizmetleri tarafından yanıt iletilmiştir. Yapmanız gereken durum bir şekilde kayıtlı olan e-posta adresinize erişmek olacaktır. E-posta adresinize erişmeniz konusunda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmamakta olup, durum hakkında yalnızca e-posta sağlayıcınızdan destek alabilirsiniz.

OTP aygıtı ise kendiliğinden bloke olmamakta, tek kullanımlık şifreyi 10 defa yanlış girmeniz durumunda bloke olmaktadır. Belirttiğiniz duruma göre siz girmediyseniz hesabınız tehlike altında olabilir, bilginize.

Senior Member
    Kardeşim bizde gittik geldik zamanında 1 sene yaptık ne bi otp sorunu ne bi üyelik sorunu yaşadık. Ya bu sürekli otp hatası alanlar 10 sene oldu hala mı çözemediniz şu işi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bu tarz bilgiler hesaba ait gizli bilgilerdir ve hesap sahibinin erişebilmesi gerekmektedir. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu oluşturmanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Hesap desteği ile ilgili işlemlerinizi yalnızca bilet üzerinden sürdürmeniz gerekmektedir.

Biletinize detaylı incelemelerin ardından müşteri hizmetleri tarafından yanıt iletilmiştir. Yapmanız gereken durum bir şekilde kayıtlı olan e-posta adresinize erişmek olacaktır. E-posta adresinize erişmeniz konusunda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmamakta olup, durum hakkında yalnızca e-posta sağlayıcınızdan destek alabilirsiniz.

OTP aygıtı ise kendiliğinden bloke olmamakta, tek kullanımlık şifreyi 10 defa yanlış girmeniz durumunda bloke olmaktadır. Belirttiğiniz duruma göre siz girmediyseniz hesabınız tehlike altında olabilir, bilginize.
    dostum bu oyunu senden fazla oynamışımdır emin ol 6 aydır oyuna girmedğim halde 2 hesabımda otp bloke oluyorsa bunda benim suçum olması imkansız bu 1.si 2.side ben hesabımın şifresini biliyorum kimseden bişey istediğim yok şifre değişikliği yapmamı talep etmesin oyun giriyim şu oyuna .

Quote Originally Posted by m3t_xVXvW4yd View Post
    dostum bu oyunu senden fazla oynamışımdır emin ol 6 aydır oyuna girmedğim halde 2 hesabımda otp bloke oluyorsa bunda benim suçum olması imkansız bu 1.si 2.side ben hesabımın şifresini biliyorum kimseden bişey istediğim yok şifre değişikliği yapmamı talep etmesin oyun giriyim şu oyuna .
    Yukarıda da tarafınıza aktardığım üzere OTP aygıtı kendiliğinden bloke olmamaktadır. İki hesabınıza da başkaları tarafından erişim sağlanmış olabilir, OTP aygıtına erişimleri olmadığı için bloke ettirmiş olabilirler. Bunun kesinliğini sağlamam mümkün değildir ancak OTP aygıtının kendiliğinden bloke olmamasının kesinliğinden emin olabilirsiniz. Şifre değişikliği işlemi için kayıtlı e-posta adresine erişiminiz olması gerekiyor, hesaba ait son derece önemli bir bilgiye sahip değilken şifrenin değiştirilerek hesabın tarafınıza verilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Senior Member
    Yukarıda da tarafınıza aktardığım üzere OTP aygıtı kendiliğinden bloke olmamaktadır. İki hesabınıza da başkaları tarafından erişim sağlanmış olabilir, OTP aygıtına erişimleri olmadığı için bloke ettirmiş olabilirler. Bunun kesinliğini sağlamam mümkün değildir ancak OTP aygıtının kendiliğinden bloke olmamasının kesinliğinden emin olabilirsiniz. Şifre değişikliği işlemi için kayıtlı e-posta adresine erişiminiz olması gerekiyor, hesaba ait son derece önemli bir bilgiye sahip değilken şifrenin değiştirilerek hesabın tarafınıza verilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.
    Bende diyorumki şifre değişmek istemiyorum direk oyuna girebilmek istiyorum otp aygıtını sıfırlayıp girecem oyuna yani online oyunlar bile artık telefon numarasıyla çözüm bulunuyor kayıtlı telefonlarım var 2 hesabımdada neden illa bu mail hesabıyla iş yapıyoruz anlamadım teknoloji gelişti artık telefon numaralarımızın neden hiç bir hükmü yok ? yollayın kardeşim doğrulama kodunu telefon numarasına bence bu daha önemli mail hesabımdan , çalınma riski hiç olmaz böylelikle hesaplar banamı aitmiş bakalım yani sanki başkasının hesabını almaya çalışıyomuşum gibi muamele görüyorum. otp sisteminde mobil imza istiyor mis gibi yolluyosun mesajı hallediyosun neden böyle bi teknolojiyi kullanmıyorsunuz ?
    Last edited by NightOwl; 07-30-2021 at 10:23 AM.

Öncelikle buranın resmi bir forum olduğunun farkına varmalı ve kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz. Yine yukarıda belirttiğim gibi forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Durumunuz hakkında ise halihazırda bilet üzerinden tarafınıza yanıt verilmiş, yapabileceklerinizi ve farklı bir durumun olmadığını tarafınıza yukarıda ilettim.

Senior Member
    Öncelikle buranın resmi bir forum olduğunun farkına varmalı ve kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz. Yine yukarıda belirttiğim gibi forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Durumunuz hakkında ise halihazırda bilet üzerinden tarafınıza yanıt verilmiş, yapabileceklerinizi ve farklı bir durumun olmadığını tarafınıza yukarıda ilettim.
    destek bileti attım zaten otamatik cevap veriyor mailinize biz karışmayız diyor benim hesabımın herşeyini biliyorum ben zaten bence en iyisi sen bu konuyu bi yere ilet yardım maksadıyla de ki bu arkadaşın böyle böyle sorunları varmış hesabına giremiyormuş nasıl çözebiliriz diye ben bidaha bilet atacam bidaha otomatik cevap gelecek mailinize biz karışmayız diye benim sunduğum çözüm çok basit normal şifremle giriyim sonra karakterime ringmi atarım artık accontumu değiştirirm bakacaz mail işini çözene kadar bi şekil oyuna girebilyiim bari şifre değiştirmeye çalışıyorum ondada mail engeli çıkıyor karşıma veya hotmailin bu kurtarma hesabından kurtulmanın yolunu bilen varsa bana bi yardımcı olabilrse sevinirim. herşeyin şifresini bilip girememek çıldırtıyor insanı .

Biletlere otomatik yalnız verilmez, detaylı incelemelerin ardından nihai kararlar iletilir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemesi ve gerekli yanıtların aktarılması üzerine konu yoruma kapatılmıştır.

Keyifli forumlar.