Results 1 to 6 of 6

Thread: Otp hakkinda

Otp hakkinda

1 numaramda aktrif olarak 1 hesap ıcın kullanıyorum ama 2. hesap acacam otp nasıl kullanırım

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bir numaraya 3 hesabınızın OTP kaydı yapabilirsiniz. Ancak bir cihazdan yalnızca bir hesap için tek kullanımlık OTP şifresi alabilirsiniz. Yani bir hesabınızın OTP aygıtını bilgisayarınıza, diğer hesabınızın OTP aygıtını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kaydettıgım numarayı OTP sılebılırım dımı .Hanı başka hesapları rahat acabılmek ıcın

Quote Originally Posted by sen_9XBuQmax View Post
    Kaydettıgım numarayı OTP sılebılırım dımı .Hanı başka hesapları rahat acabılmek ıcın
    Hayır, numara silme işlemi bulunmuyor. Yalnızca kayıtlı numarayı başka bir numara ile değiştirebilirsiniz.

anladım kardeşim. ID hatalı mesajı atıyor SE3005 OTP has not been issued yet

Quote Originally Posted by sen_9XBuQmax View Post
    anladım kardeşim. ID hatalı mesajı atıyor SE3005 OTP has not been issued yet
    Belirttiğiniz hatanın nedeni telefonunuza gelen kodu yanlış girmenizdir. Bu hata ile karşılaşıyorsanız telefonunuza SMS olarak gelen ID ve Authcode'u tam ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz. ID kısmının başında bulunan "ko" kısmını girmeyi unutmayınız. Ek olarak farklı bir hata ile karşılaşırsanız rehber konumuzdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

AnyOTP Hata Kodları ve Çözümleri