Results 1 to 4 of 4

Thread: OTP Hakkında

OTP Hakkında

1-2 gün önce yillardan sonra tekrardan başliyim dedim ama otpnin dandik uygulmasina niye ben 20tl para veriyorum arkadaş? niye yani? zaten 5 chash veriyorum oyun başinda niye yani çok merak ettim. oyununuzdaki yazılım açığı benim sorunum değil sizin sorununuzun!. ios daki uygulamayi bedava yapin!
    Last edited by GamesDepot; 07-30-2021 at 03:23 AM.

Senior Member
    Otp ücretli mi oldu?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

AppStore'da bulunan AnyOTP uygulamamız ücretsizdir zaten.

Senior Member
    o saçma dediğin program sayesinde oyuna güvenim geldi de oyun oynamaya, para yapmaya,item yapmaya karar verdim ve 2 tane charı mütevazi şekilde dizdim hesabımda. Topu topu 5 cash alıyorlar onun parasıyla şu an bakkalda ciklet alamıyorsun. 5 sene önce ilk OTP yaptım. Bir defa telefonum saçmaladı fabrika ayarı yaptım 5+5 cash karşılığı sms ile telefonumda sıfırlattım kodu 3 senedir de aynı OTP ile hala oynuyorum.

Bakın benim bir oyunda hacklenmem öyle kolay olmaz. İllegal sitelere girmem, oyun adına bilgisayarımda illegal program bulunmaz. Bir sürü program var windowsundan tut, photoshop,video programları hepsi korsan cracklidir ama oyun adına herhangi bir illegal bulundurmadığımdan oyunda kolay hacklenmem. Hiç hacklenmem demiyorum bilgisayar dünyasında neyin ne olacağı belli olmuyor. Ama bu oyunda 2014 de hacklendim. o dönem toplu soyulmalar oluyordu zaten oyunun neredeyse hepsi soyulduydu.

2015 yılında ilk OTP mi yaptım telefon OTP si ve o tarihten bu yana hesabıma benden başkasının girmediğine emin olarak girmem (soyulma yok,item kaybı yok, charları bıraktığım yerde doğuyorum vs vs) oyuna güvenimi getirdi. 2009 2013 yılları arası oynadığım bir başka oyun var idi adı Talisman Online. geçtiimiz aylarda o oyuna girdim hesabımın teki soyulmuş. Paranın çok olduğu hesap soyulmamış ama o hesap soyulmuş Çünkü id-password başka bir şey yok oyunda. Silkroad Online da bile ID-Password dan sonra sanal şifre istiyorlar. OTP kadar olmasada o bile güvenilir. Çünkü sanal şifreyi PC klavyesi ile değil ekrana çıkan sanal klavye ile fareyle tıklayarak yazıyorsunuz. Keyloggerlarda kaydedemiyor.

O 5 cashide zaten sana gönderilen SMS in ücreti olarak alıyorlar. Ha şunu da söylim oyun o 5 cashide karşılar istese para almaz ama bu sefer OTP sıfırlaması için gönderdiği SMS lerin haddi hesabı da olmaz. Kötü amaçlı kişiler kötü işler de yapabilir bu durumu kötüye kullanabilir.