Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

eski telefon numarası

bilgisayarımı formatladım ve otp silindiği için giriş yapamıyorum.
    telefon numarası eski numaram olduğu için hiçbir şekilde ulaşamıyorum
    3 yıldır oynadığım emek verdiğim karakterime giremiyorum
    ticket gelen cevap sadece eski numaraya ulaşım sağlamanız gerekmektedir
    turkcell bayi müşteri hizmetleri dahil aramama rağmen 3 yıl sonra tekrar alabilirsiniz aynı numarayı diyorlar
    şimdi bu durumda ne yapmam gerekiyor?
    telefon numarasına hiçbir şekilde ulaşamıyorum nttgame sadece o şekilde değişebilirsin diyor
    3 yıldır bende olan hesap o kadar emek ne olucak?
    anlıyorum sistem böyle ama ben ve benim gibiler için eskisi gibi bi çözüm yolu olmak zorunda
    hesabın tüm esn kodlarına kadar bildiğimiz ve yıllardır oynadığımız halde herşey çöp mü olucak?
    lütfen bir çözüm yolu sunun ona göre hareket edelim şimdiden teşekkürler

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bir süre önce bu konuda uzun süre destek verildi ama artık verilmiyor. Bu konuda yapılacak tek şey kapanan numaraya tekrar erişim sağlamak, bunun dışında bir alternatif maalesef yok.

Junior Member
    bu dediğinizi çok iyi anladım heryerde yazıyor tamam kabul ama 3 yıl sonra en erken o numarayı alabiliyorum tekrar yani 3 yıl boyunca aktif olarak oynadığım karaktere giriş yapamayacağım demek turkcelde kanun bu devlet tarafından mecburi olan bir kural 3 yıldan önce ulaşmam imkansız burada çözüm sunacak tek kişi nttgame kalıyor geriye rica ediyorum bir çözüm yolu gösterin

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Üzgünüm başka önerebileceğim bir yol yok.

aynı problemden muzdaribim çok saçma gerçekten nasıl destek ekibi anlamış değilim esn kod vb paylaşıyım diyorum gene kabül etmiyorlar destek olacaklarına köstek oluyolar

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Ben de iptal edilen numaram üzerine kayitli olan OTP yuzunden magdurum. Bana da hicbir sekilde yardim etmiyorlar. Oyun yönetiminin buna bu kadar kayitsiz kalmasi gercekten utanc verici bir durum. Tamamen kendi karakterine erisim saglamak isteyen oyuncuyu göz göre göre kaybetmekten baska bir sey degil.

Junior Member
    yardım yokmu eski telefon numarası değişikliğine adam hesabına giriyor daha nedir bu tel no derdi eskiden telefon filan yoktu bumu şimdi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lobbygamers View Post
    yardım yokmu eski telefon numarası değişikliğine adam hesabına giriyor daha nedir bu tel no derdi eskiden telefon filan yoktu bumu şimdi
    Merhabalar,

Geçtiğimiz aylarda erişimi olmayan telefon numaraları için bir şans verilmişti. 31.12.2021 tarihine kadar bilet üzerinden bu konuda yardımcı olundu. Ancak verilen bu hizmet sonlandırıldı. Yukarıda ekip arkadaşımın bahsettiği durumlar dışında yapılacak başka bir şey yoktur.

Destek verilen eski konuyu incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

ICS Numara Değişimi Hk.

İyi forumlar.