Results 1 to 4 of 4

Exclamation TPT/ CR Hakkında!

Merhaba bugün ki gelen etkinlikten istifade etmek adına charıma girmek istediğimde karşıma TPT/CR diye bir yazı geldi internette bunu araştırdığımda 3. parti yazılım üzerinden banlanmış anlamına geliyor ve CR birisi tarafından şikayet edilmişim olarak görünüyor. Doğru mu öğrenmişim? Eğer doğru öğrendiysem ve benim charım gerçekten hile kullanılmış diye banlandıysa şunu açık yüreklilikle itiraf ediyorum bütün serverlarda herkes hileci. Hile kullanmayan 1 tane adam yok çünkü ben en sonuncuydum, en sonuncu adam banlanıyorsa üst tarafını artık siz hesaplayın koxp ne? hile ne? Ya bilmem bilmem. İnternette ticket atın yazılarınızı okuyorum hiç bir cevap vermeyeceklerine eminim verseler bile dahi konuyu kapatıp gideceklerinde de adım gibi eminim Vallahi yazık billahi yazık senelerin emeği o char onun gibi bir sürü charım var daha dün DC Premium aldım farm yapıyorum bizim gibilerine hileci diyorsunuz ve garip olan şey CR üzerinden banlanmışım bunu çeken delili bana gösterin yaptığım hileyi suratıma tokat gibi vurun şerefim hakkı için bütün charlarımı itemlerimi öylesine bırakıp gidicem. Ben hile yapmadım yapanlara da acımadım CZ de bile krallarla papaz oldum bu yüzden "Koxp var neden bu adamı şikayet etmiyorsunuz PK videosu çekmek yerine bu adamı çekin adamı banlatın" diyorum "işimiz var" diyorlar. Senelerdir Base de Koxper KSC si gönderiyorum size, ben mi hileci oldum şimdi? Ağzım açık şok oldum nasıl kendime gelirim bilmiyorum ama büyük bir haksızlığa uğradım yani sizin gibi büyük bir şirketin beni koxper olarak lanse etmesi vallahi çok ayıp ben kendimden eminim bende hile yok ama CR ile atılmış bir şey deniliyor. Chara girmiyorum sadece Draki'den Draki'ye hile varsa bütün charlarımda olur buraya şimdi hesaplarımı mı yazayım? 10 tane hesap var bende pazarı tradesi açık kullandığım. Gidip en yüksek seviyeli hesabıma mı hile açmışım? Lütfen yazımı silmeyin kilitlemeyin hesap desteğine ticketi attım böyle yanlışlık olmaz. Lütfen insanların gururlarıyla oynamayalım ben gururlu bir insanım o hesap benim için çok değerliydi olmasa da bende hile yok, olsa da bende hile yok. Hileye karşıyım asla acımam acımayında. Ama tekrar ediyorum ortada büyük bir yanlışlık var.
    Last edited by NativeBrutal; 07-29-2021 at 06:07 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bilet gönderdiyseniz gelecek yanıtı sabırla beklemeniz gerekiyor. Foruma konu açmanız bilet sürecini ne yazık ki hızlandırmıyor. Bu süreçte yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeden gelecek cevabı bekleyin lütfen.

Çok üzgün ve çok kırgınım olabilecek en iyi ihtimal "afedersiniz yanlışlık olmuş ve hesabınız açılmıştır." denebilir ama bu benim şuan yaşadığım travmayı geçirmeyecektir. Dün başka hesabıma 3200 cash alıp DC premium aldım şuan farm yapıyordum artık farm yapacak moralim de kalmadı, yani ister açsınlar ister açmasınlar gerçekten çok üzgünüm. Oynamadığım hesap banlanıyorsa şuan aktif olarak farm yaptığım hesabımda banlanabilir artık bunun bir güvencesi kalmadı. Oyunu bırakmak zorundayım verdiğim para da boşa gitti yılların emekleri boşa gitti her şey boşa gitti ya da gidebilir mecburen oyunu bırakacağız en azından itemlerimizi satıp onları kurtaralım bari çünkü yarın o charlar da banlanabilir TPT/CR diye. Artık sözün bittiği yerdeyiz sabırla gelecek cevabı bekleyeceğim ama bu cevap olumlu da olsa olumsuz da olsa bu oyun benim için bitmiştir. Bitirenler saolsun

Merhaba konuyla alakalı attığım tickete verilen cevapta hesabıma birilerinin girmiş olduğunu ve hile kullanıldığı tespit edilmiş ve şikayet edilmiş olduğunu öğrendim. Ancak yapılan incelemelerde benim kendi IP üzerinden herhangi bir hile tespiti yapılmadığından charıma bir başkasının girmiş olabileceğini düşünerek E-posta ve şifre değişikliği yapmamı istediler bende yaptım ve hesabım açıldı. Bu işlemler çok kısa bir sürede oldu, emeği geçen herkese teşekkür etmek için tekrar siteye geldim çok üzgün ve moralsizdim charımın açılmasıyla moral buldum tekrar hepinize teşekkür ederim. İnternet kafelerden de sanırım bir daha oyuna girmem bu da bana ders oldu. Herkese iyi forumlar