Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Rica ederim. Belirttiğim gibi illegal bir durum yok ise dilediğiniz karakteriniz ile dilediğiniz cihazınızdan giriş yapabilirsiniz.
    Tekrar teşekkür ederim k.g

oyunu tekrar sildim . kalıntı dosyaları kaldırdım. alternatif linkten oyunu indirip yükledim fakat aynı sorun devam ediyor.

Quote Originally Posted by areservaderin91 View Post
    oyunu tekrar sildim . kalıntı dosyaları kaldırdım. alternatif linkten oyunu indirip yükledim fakat aynı sorun devam ediyor.
    bilgisayari kapatip ac oyle indir

yeniden başlatıp yükledim.

Moderator NightOwl's Avatar
    yeniden başlatıp yükledim.
    Bir oyuncu problemini nasıl çözdüğünü paylaşmış, denemeniz adına sizinle paylaşıyorum;

sorunu çözdüm ekran görüntü ayarlarından dolayıymış nvidia ekran ayarlarına girip knight online'ı entegre grafik yapıyorsun sorun halloluyor
    Ek olarak işletim sisteminizi ve sürücülerinizi güncelleyebilir, antivirüs programı kullanıyorsanız geçici olarak devre dışı bırakabilir veya dışlamalar listesine ekleyebilir, DNS ayarlarınızı 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirerek deneme yapabilirsiniz. Yine farklı bir konuda iletilen öneriyi aktarıyorum;

sadece kullandığınız ağ bağlantısı kalsın. kablosuz dahil devre dışı bırakın
    kablolu kablosuz ağlar bölümünde bulunan pasif ağ olanları tamamen kaldırdığımda ben kurtulmustum . arkadaşın dediği gibi sadece kullandığınız ağ kaldığı zaman düzelmesi gerekiyor

yardım için teşekkür ederim. deneyeceğim.

yardım için teşekkür ederim. deneyeceğim.
    Rica ederim. Kullanmadığınız ağ bağlantılarını devre dışı bıraktığınızda muhtemelen probleminiz çözülecektir diye düşünüyorum ancak problem devam eder ise diğer adımları da deneyebilir ve konu üzerinden tekrar bilgi aktarabilirsiniz.

benim ekran kartım intel (r) hd graphics. bu ekran kartından nasıl ayarlayabilirm ? yardımcı olabilecek var mıdır ?

benim ekran kartım intel (r) hd graphics. bu ekran kartından nasıl ayarlayabilirm ? yardımcı olabilecek var mıdır ?
    Diğer adımları, özellikle yukarıda da belirttiğim gibi son adımı deneyebilirsiniz.