Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Exclamation Bug sorunu . Yardim eder misiniz ?

Herkese iyi günler. güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu fakat şuan güncellemeden sonra sürekli bu hatayı alıyorum. patch geri çekip tekrar yükledim olmadı . oyunu sildim tekrar yükledim gene olmadı. lütfen yardımcı olur musunuz ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Oyunu silerken kalıntı dosyaları da temizlediniz mi? Ek olarak güncel kurulum dosyası ile mi kurulum yaptınız?

program ekle kaldırdan sildim ve sitede ki indirme linkinden indirdim oyunu

Oyunu kaldırdıktan sonra ve kurulu olduğu dizinde bulunan kalıntı dosyaları da temizledikten sonra aşağıdaki link üzerinden kurulum yaparak tekrar deneme yapar mısınız?

Alternatif İndirme Linki v2358

tekrardan yüklüyorum verdiğiniz linkten . olumlu veya olumsuz bir durumda buradan dönüş yapacağım. teşekkür ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Oyunu kaldırdıktan sonra ve kurulu olduğu dizinde bulunan kalıntı dosyaları da temizledikten sonra aşağıdaki link üzerinden kurulum yaparak tekrar deneme yapar mısınız?

Alternatif İndirme Linki v2358
    Hazır yakalmışken sorayım bende.Konu dışı bir soru ancak ben de 2 pc var, biri masaüstü diğeri laptop.Bu pclerdeki charları değişsem bir sıkıntı olur mu acaba?
    Hee bu arada 2 charın otpsi de pclerde kurlu.Yani Laptoptaki charı masaüstüne, masaütündekini ise laptopa almak istiyorum her hangi bir sakıncası var mı?

Quote Originally Posted by areservaderin91 View Post
    tekrardan yüklüyorum verdiğiniz linkten . olumlu veya olumsuz bir durumda buradan dönüş yapacağım. teşekkür ederim.
    Oyunu kaldirdiktan sonra cihazini tekrardan baslatman gerekiyor. Eger baslatmazsan oyunu indirdiginde hata veriyor sanki dosya varmis gibi. Bir dene istersen tekrardan baslatmayi

Quote Originally Posted by areservaderin91 View Post
    Rica ederim, problemin devam etmesi durumunda belirttiğiniz gibi tekrar iletebilirsiniz.

Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Hazır yakalmışken sorayım bende.Konu dışı bir soru ancak ben de 2 pc var, biri masaüstü diğeri laptop.Bu pclerdeki charları değişsem bir sıkıntı olur mu acaba?
    Hee bu arada 2 charın otpsi de pclerde kurlu.Yani Laptoptaki charı masaüstüne, masaütündekini ise laptopa almak istiyorum her hangi bir sakıncası var mı?
    İllegal bir durum yok ise hangi karakterinizle hangi bilgisayarınızdan girdiğinizin bir önemi olmaz, dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Rica ederim, problemin devam etmesi durumunda belirttiğiniz gibi tekrar iletebilirsiniz.

İllegal bir durum yok ise hangi karakterinizle hangi bilgisayarınızdan girdiğinizin bir önemi olmaz, dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
    Teşekkür ederim, nedenini de söylim o zaman.Masaüstünde ki charım 80 lvl, laptopta ki 81, yüzdeleri arasında da baya fark var.81 lvl olan charımı masaüstüne almak istiyorum.

Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Teşekkür ederim, nedenini de söylim o zaman.Masaüstünde ki charım 80 lvl, laptopta ki 81, yüzdeleri arasında da baya fark var.81 lvl olan charımı masaüstüne almak istiyorum.
    Rica ederim. Belirttiğim gibi illegal bir durum yok ise dilediğiniz karakteriniz ile dilediğiniz cihazınızdan giriş yapabilirsiniz.