Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 92
    Senior Member
    günlük coin alma saat 18.00 demi sıfırlanıyor ?

Senior Member
    Bu amblem account başı 1 olarak neden verildi ki 4 saat altı üstü drakilerde yan karakterlerdede kullanabilirdik

Junior Member
    - Sunucuların aylık Ladder Point sıralamasında yer alan ilk 3 oyuncu sıralamasına göre Premium kazanacak! Etkinlik 1 Ağustos itibariyle başlayacak ve 31 Ağustos Salı günü sona erecektir. 9 Eylül Perşembe itibariyle ödüller dağıtılacaktır. Premium ödülleri 30 günlüktür.

1. Oyuncu -> 30 Günlük Switching Premium
    2. Oyuncu -> 30 Günlük War Premium
    3. Oyuncu -> 30 Günlük Bronze Premium

GÜZEL BİR ETKİNLİK OLMUŞ AMA ŞU POKEMONLUK YAPAN KIŞILERIN ÖNÜ AÇTINIZ ARTIK HESAPLARI 20KIŞI OYNAYACAKLAR

Senior Member
    bu güncellemelerin çoğunda khenatın izi var khenarth çalışıyeah kngiht online iyiye gidiyeah

3.ye bronze premium küfür gibi

Senior Member
    Amblem etkinliği accounta 1 kere alınması dışında güzel güncellemeler ben beğendim yenilik her zaman iyidir.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Elinize sağlık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    DC premium olan adam genel itibarı ile farm yapar, farmcı adamın ibex pot ile işi ne ? insanlar Switch pre alsın diye yapılan pazarlama taktikleri.
    Disc pre sadece farm presi değil Discount yani indirim premiumudur neye şaşrdın ki?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Loot güncellemesini gerçekten beğendim hoş olmuş. Bi dahaki güncellemede multi Pc lere önlem alınırsa sevinirim. Aynı IP den etkinliklere çoklu girişi yasakladığınız gibi artık aynı IP den bağlanan oyuncular oyun içinde aynı bölgede bulunamasınlar. Örneğin 2 tane çarı da Lufer ya da Elmorad içinde bulunamasın. Bir şekilde yaptırım gelsin multilere.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by balondo7 View Post
    Loot güncellemesini gerçekten beğendim hoş olmuş. Bi dahaki güncellemede multi Pc lere önlem alınırsa sevinirim. Aynı IP den etkinliklere çoklu girişi yasakladığınız gibi artık aynı IP den bağlanan oyuncular oyun içinde aynı bölgede bulunamasınlar. Örneğin 2 tane çarı da Lufer ya da Elmorad içinde bulunamasın. Bir şekilde yaptırım gelsin multilere.
    Neyi engellicek bu ben yan çarımı kardeşimi arkadaşımı kasamıcam mı komedisiniz multi yapacak adam internetini alır aylık 20 tl hat alır geçer olan yine legal insana olur çok saçmasınız.