Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    5 dakika nasıl dayanacağımızı da anlatatsaydınız keşke

Senior Member Losento's Avatar
    Nalet etkinlik yine gelmiş

5 dakika atak verememenin amacı nedir acaba mantıklı bir açıklaması varmı bitmesin diyemi yaptınız herkese event emblem verseydiniz günlük daha iyiydi

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    illegal adam 5dk townda bekler sonra gider yine keser yine keser

Senior Member
    2dkda bitiyodu etkinlik 7dkda bitsin demişler xd şaka bir yana riftin canı artırılıp vuranlar arasından random verilse hem heyecanı artar hem de ilk vuruşu yapıp kenara kaçan illegallerin şansı azalır

Senior Member
    Bak rica ediyorum kesip kesmemek sorun değil ama riftin canı 50 olsun 51 yerine vuran kişinin adı geçsin ve kutuyu alsın . Yeter k0xper duvar içerisinde geziyor ilk vuruşu yapıyor kutuyu alıyor ama kanıtlayamıyoruz . Geçen zombi geldiğinde crye şüpheli diye bildiri yapmıştım adam 3 zombi eventindede aynı char ile geliyor zombi eventi dışında oyunda daha 1 kere görmedim . Eski serverleri kontrol eden yok mu az kişi giriyor diye bu eventte anlam veremiyorum ...

Sevgili yetkili arkadaşlarım bakın bu rifte vurmayı 5 dakika yasakladınız hile kullanan oyuncuları engellediğinizi düşündünüz iyi güzel ama insanlar bu farklılıktan habersiz ve istisnasız her etkinlikte insanları ilk 4 dakika towndan çıkmamaya ikna etmeye çalışıyoruz. Bir kişi bile yok siz bizi kandırıyorsunuz dese kaybediyoruz ki daha kazanamadık yani. Ya bu özelliği düzgünce oyun içinden notice olarak duyurun ya da kaldırın lütfen. Bir etkinlik daha hile kullanan oyunculara yaptırım olsun diye mahvedildi.

Senior Member NeedB's Avatar
    Knight Royale herkes istiyor gelmiyor. Zombi kimse istemiyor sürekli geliyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence bu etkinliği değiştirmeniz lazım şu an bunu kazanmak neredeyse imkansız

Senior Member
    100 kişi ile bile zorlanıyorduk şimdi 30-40 ı geçmiyor giren sayısı .d bari içeri giren insan sayısına göre bi düzenleme olsaydı anca copy paste.