Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hocam yeni etkinlikler gerek. BDW VE JR gibi bir etkinlik gerek. Ödül için Gem, Kutu vs gerek yok.
    Trade edilemeyen ATAK VE DEF SC olabilir. Veya başka ödüller. ama böyle etkinlikler gerek bence.
    HER ZAMAN DÜRÜST OL
    HAK HUKUK ADALETİ BİL
    VİCDAN SENİ YERDEN YERE VURUR.

Senior Member
    Şu etkinliği bi netleştirsek mi artık ya?
    etkinlik ilk geldiği zaman eskisi gibidir diye düşünerek risk alıp önden koştum ılk vuruşu yaptım 1 2 sn sonra baskası vurdu kesti yukarıda ismi yazdı felan tamam dedim iyi olmuş illegalle hızlı gidip alamazlar biraz daha şansa kalır. Şimdi ise şansa 2. vuruşu yaptım yukarıda adım yazdı ama yine kutu yok.
    Bu drop neye göre geliyor vuran 2 kişi arasında rastgele mi? yada boş atma ihtimali var mı?

Senior Member
    Bu etkinlik aşırı saçma.Hiç bir rekabeti yok.Toplu olarak koş ve rifte ilk vuruşu atmaya çalış.2dklık sıkıcı etkinlik.

Giren 100 kişi varsa 50 zombi 50 insan yapacan.Birbirleriyle kapıştıracan.O zaman gör curcurnayı.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Şu etkinliği bi netleştirsek mi artık ya?
    etkinlik ilk geldiği zaman eskisi gibidir diye düşünerek risk alıp önden koştum ılk vuruşu yaptım 1 2 sn sonra baskası vurdu kesti yukarıda ismi yazdı felan tamam dedim iyi olmuş illegalle hızlı gidip alamazlar biraz daha şansa kalır. Şimdi ise şansa 2. vuruşu yaptım yukarıda adım yazdı ama yine kutu yok.
    Bu drop neye göre geliyor vuran 2 kişi arasında rastgele mi? yada boş atma ihtimali var mı?
    Üstten geçen isim son vuran kişi yazıyor ama normalde 2 vuruş hakkı olduğu için ilk vuran kişiyi kutuyu açıyor.

Senior Member
    Bu sefer 2 kere alabildim . İlk aldığımda 1. ikinci aldığımda ise 2. vuran bendim . Keşke herkezin ismi görünsede koxper olanları en azından nickini görüp şikayet edebilsek ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Üstten geçen isim son vuran kişi yazıyor ama normalde 2 vuruş hakkı olduğu için ilk vuran kişiyi kutuyu açıyor.
    Geçen haftaydı sanırım ılk vurdum ama yine açılmadı? Bir alttaki mesajda da arkadaş 2 drop almış birinde ilk birinde 2. vurdum diyor. Random atma gibi bir durumu olabilir mi? Eminim gmler etkinlik öncesi girip en az 3 5 kez test etmişlerdir.

Senior Member
    la 5 dk içinde herkes riftin içine girip bekliyo sonra hızlı hızlı skill basiyorsun bu mu yetenek bu mu eğlence

Senior Member
    Bu oyunda olan en saçma etkinlik. Koş koş şansa vur kutuyu al çık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Bu oyunda olan en saçma etkinlik. Koş koş şansa vur kutuyu al çık.
    Bu ay 4 drop almama rağmen en sevmediğim ve bana göre saçma olan bir etkinlik . Teamingi engelleyebilirlerse en zevklisi bence knight royale.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    şu eventi 1 ay daha uzatın ve sadece 83 reb karakterler girebilsin yoksa full koxplar kutu alıyor