Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Küfredene küfürle yanıt vermek mute sebebi mi?

jr de küfreden adama küfürle yanıt verince elemanın biri pm atıp seni şikayet edicem öyle sövemezsin istediğine bla bla konuştu. 3 gün mute atmış şimdi yetkililer. bildiğim kadarıyla mute işlemi için diyaloğun tümü isteniyordu, eğer tahrik varsa işlem yapılmıyordu. kalktı mı o kural, karşı taraf sana sövdüğünde yanıt verirsen birisi seni şikayet edip işlem uygulatabiliyor mu?

not. beni şikayet edeceğini belirten eleman oyunun son 5-10 dk sı afk bıraktı gitti, cr ye afk'dan konusunu açtım konu şimdi kayıp işlemin sonucu ne haberim yok.

elemanla aramdaki diyalog ( nick ifşası bulunmamakta )
    Last edited by IBlackWicked; 07-28-2021 at 02:41 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Genel bölümlere CR kanıtı ve küfür ekran görüntüsü paylaşamazsınız. Öncelikle forum kurallarına uygun konular açınız.
    Diyaloğun tamamı isteniyor. Küfür eden de tahrik eden de ceza alabiliyor. Yani tahrik edildim diyerek istediğiniz gibi küfür edemiyorsunuz. Direkt şikayet etmenizi öneririm.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Genel bölümlere CR kanıtı ve küfür ekran görüntüsü paylaşamazsınız. Öncelikle forum kurallarına uygun konular açınız.
    Diyaloğun tamamı isteniyor. Küfür eden de tahrik eden de ceza alabiliyor. Yani tahrik edildim diyerek istediğiniz gibi küfür edemiyorsunuz. Direkt şikayet etmenizi öneririm.
    herhangi bi ifşa yok görselde, bu da mı sorun yaratıyor forumda? ilginçmiş. ok

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    "Tahrik varsa işlem yapılmıyor"u ilk defa görüyorum.Küfürün, uygunsuz dil kullanımının cezası bellidir. BAN POLİTİKASI

[IMG][/IMG]

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    "Tahrik varsa işlem yapılmıyor"u ilk defa görüyorum.Küfürün, uygunsuz dil kullanımının cezası bellidir. BAN POLİTİKASI

[IMG][/IMG]

böyle bir muhabbet duymuştum sanırım bi yayıncıdandı net hatırlamıyorum yahut bu forumdaydı. birisi kendisine küfredildiği gerekçesiyle şikayet oluşturuyordu ancak konuşmanın tamamının paylaşılmasını istiyordu yetkililer. tahrik varsa yani karşındaki kişi sana sövüyor sen de yanıt veriyorsan işlem yapılmıyordu. sanırım burada dönmüştü o muhabbet.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    herhangi bi ifşa yok görselde, bu da mı sorun yaratıyor forumda? ilginçmiş. ok
    Paylaştığınız görsellerde apaçık küfür var, bu sebeple silindi.

Bir oyuncuya ceza verilmesi için özel olarak çaba sarf ettiği görülürse GM inisiyatif kullanabilir. Oyuncuları zorla küfür ettirmeye çalışmak da tahriktir ve uygunsuz dil kategorisinde cezası vardır. Bunun haricinde herkese açık sohbet pencerelerinde direkt olarak ceza uygulanır.

Ayrıca, tüm kurallar GM inisiyatifine ve yapılan eyleme göre değişebilir.

*Ekran görüntüsünü tekrar görünür hale getirirseniz hesabınız ceza alacaktır, bilginize.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Paylaştığınız görsellerde apaçık küfür var, bu sebeple silindi.

Bir oyuncuya ceza verilmesi için özel olarak çaba sarf ettiği görülürse GM inisiyatif kullanabilir. Oyuncuları zorla küfür ettirmeye çalışmak da tahriktir ve uygunsuz dil kategorisinde cezası vardır. Bunun haricinde herkese açık sohbet pencerelerinde direkt olarak ceza uygulanır.

Ayrıca, tüm kurallar GM inisiyatifine ve yapılan eyleme göre değişebilir.

*Ekran görüntüsünü tekrar görünür hale getirirseniz hesabınız ceza alacaktır, bilginize.

biri size küfrettiğinde yanıt verirseniz ceza alma durumu oluşabiliyor diyosunuz yani. ok

Senior Member
    Şunu anlıyamıyorum haklıyken neden haksız durumuna geçiyorsunuz ki ? Biri size küfür etti diyelim eğer çok ağır bir küfür değilse direk muteleyip konuşmanın tamamını alıp atın crye cezasını alsın neden karşılık veriyorsunuz ki ? Gerçek hayatta karşınıza gelen birisine tabii karşılık verirsin ama burası sanal bir ortam klavye delikanlısı dolu bu oyun neden canınızı sıkıyorsunuz atın crye sussun birşey yapamasın alsın cezasını .

Senior Member
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Şunu anlıyamıyorum haklıyken neden haksız durumuna geçiyorsunuz ki ? Biri size küfür etti diyelim eğer çok ağır bir küfür değilse direk muteleyip konuşmanın tamamını alıp atın crye cezasını alsın neden karşılık veriyorsunuz ki ? Gerçek hayatta karşınıza gelen birisine tabii karşılık verirsin ama burası sanal bir ortam klavye delikanlısı dolu bu oyun neden canınızı sıkıyorsunuz atın crye sussun birşey yapamasın alsın cezasını .
    Bizim milletin kafa yapısını çözemedin mi daha sen?
    Bedenen her ne kadar olgunlaşsak da ruhen bir türlü olgunlaşamıyoruz malesef, biri bana küfür etti ben de ona edecem.Ben bana küfür edene karşı illa ki üstün gelecem kafası var bizim millette.Biri oyun da küfür ediyorsa dediğin gibi blocklayıp geçmek varken bunca zahmete ne diye giriyorlar aklım almıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Bizim milletin kafa yapısını çözemedin mi daha sen?
    Bedenen her ne kadar olgunlaşsak da ruhen bir türlü olgunlaşamıyoruz malesef, biri bana küfür etti ben de ona edecem.Ben bana küfür edene karşı illa ki üstün gelecem kafası var bizim millette.Biri oyun da küfür ediyorsa dediğin gibi blocklayıp geçmek varken bunca zahmete ne diye giriyorlar aklım almıyor.
    hoba sosyal analiz de kasıldı olgun olmadığımıza kanaat getirildi. teşekkürler değerli yorumlarınız için arkadaşlar. daha dolu günler diliyorum burada gereksiz tespit kasma çabaları yerine. whatever