Results 1 to 6 of 6

[ÖNERİ] >[Canlı Yayın] Şanslı Boss Etkinliği

Merhaba herkese

Artık klasikleşen, sıkan ve bir döngü haline gelen etkinliklere alternatif olarak bir öneri sunmak istiyorum,

Standartların dışına çıkmadan ve heyecan katabilecek ve ''Şanslı kutu etkinliğinden'' esinlenilerek yapacağım öneri ''Şanslı Boss etkinliğidir''

Canlı yayın sırasında yapılacak çekilişle kazanacak kişiler seçecekleri numaralarla artık NTT ekibinin belirleyeceği şartlarla şansına hangi boss çıkarsa GM ekibi tarafından kesilecek ve drop kazanan kişiye takdim edilecek

*Artık eşleştiren mi kazanır yoksa seçtiği kutulardan çıkan tüm bosslar mı kesilir bilemem orası NTT'e kalmış

Kutuların sayısı isteğe göre arttırılıp içleri boş bile bırakılabilir ve yıldız bir kutu içine büyük bir bossta eklenebilir mesela o yıldız kutu çok zor bi ihtimalle çıkar ve içinde felankor olur. Neden olmasın?

Ayrıca drobu olmayan bosslar çıkabilir içinden çıkacak ve her sunucuda karaborsaya karışmış ve ihtiyaç duyulan itemler de kazanılabilir(Mesela lobo lupus hammer vs)

NOT: Görsel yardımı için DizzyMask arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca GM arkadaşlardan da ilgi ve fikirlerini beyan etmelerini talep ediyorum.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

İlginç ve bir o kadarda güzel bir öneri. Tebrikler kardeşim. Çok güzel düşünülmüş ve uygulanması durumunda imkanı olmayan oyuncularında güzel bir şekilde faydalanabileceği bir etkinlik olur şayet kabul görülürse.

Senior Member
    güzel öneri bence gelse iyi olur değşiklik her zaman iyidir

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Güzel öneri geliştirilebilir. Destekliyorum.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Forumdaki nadir mantıklı önerilerden . Zevkli olur

Yorum ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar
    Umarım kabul edilir ve farklı bir canlı yayın etkinliği olarak önümüze serilir..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed