Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad

Lycaon Lobo Lupus Hammer Staff ve Pendantlar hakkında

Bu itemler şuan mss dışında elde etmenin bir yolu yok pendantlar o kadar önemli değil ancak hammerlar priestler için stafflarda farm yapan mageler için oldukça önemli bu itemleri tekrardan elde etmek için mevcut olan gem fragment ve chestlerin içine eklenmesi en doğrusu olacaktır. Örneğin Lycaon itemleri fragmentlere , Lupus itemler gemlere , lobo itemler ise chestlere eklense draki boxlara ise hepsi eklense ? Daha iyi olmaz mı bu şekilde kara borsaya düşmüş durumda.

Senior Member
    Destekliyorum güzel öneri . Ancak UTC içerisinde son npclerde tropy kırdırdığımızda alıyor olmamız lazım . Şahsen lycaon pendant almışlığım var belki silahlarında drobu vardır bilemiyorum.

Senior Member
    Amaç MSS satmak. Nttgame bilmiyor mu onları dispatlara eklemeyi.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Destekliyorum güzel öneri . Ancak UTC içerisinde son npclerde tropy kırdırdığımızda alıyor olmamız lazım . Şahsen lycaon pendant almışlığım var belki silahlarında drobu vardır bilemiyorum.
    yeni sunucularda utc yok ancak onlarada eklenebilir tabi ki kime ne zararı olabilir ki ?

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    bunları ekleyen nttgame değil mgame. Nttgame yani bizim taraf sadece istekte bulunuyor mgame'nin kafasına yatarsa o zaman yapıyorlar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Eğer amaç sadece ticari olsaydı bu oyunda en çok satışı olan Premium Potlar ve Undying Scrollar PUS üzerinden kaldırılmazdı. Lütfen sadece bu gözle bakmayınız. Daha önce canlı yayınlarda da GM ekibi tarafından bahsi geçen itemlerin eklenmesinin talep edildiği belirtilmişti.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Eğer amaç sadece ticari olsaydı bu oyunda en çok satışı olan Premium Potlar ve Undying Scrollar PUS üzerinden kaldırılmazdı. Lütfen sadece bu gözle bakmayınız. Daha önce canlı yayınlarda da GM ekibi tarafından bahsi geçen itemlerin eklenmesinin talep edildiği belirtilmişti.
    Oyunun oynanabilir olması için geleceğe yatırım yaptı nttgame. Undy SC pre pot kalkmasa onları satabilir ama şu an çok daha fazla pus eşyası satılıyor. O açıdan bakacak olursanız npc ye coin karşılığında pus eşyası ekleniyor. Bunları eklemeyebilir kendisi satabilir. Oyun içi silahlarıda pusta satabilir. Ama 1 yıl satar en fazla. Dengeyi korumak zorundalar.

Senior Member
    Şunuda ekleyim ticari kaygı olmasa bronz premium kullanıcılarına captha çıkmaz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    2-3 seneye eklemeyi planlıyoruz boş vakitte

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunların kaldırılmasının sebebini ben biliyorum ama buraya yazarsam ban yiyeceğimden yazmıyorum lakin bence sen de biliyorsun.

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.