Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Question SIRIUS +80 okçu dizmek

Arkadaşlar şuanda hala exp kasma aşamasındayım -seviye 81 -görevleri yapmadım bekliyorum. İtem nasıl dizmem gerekir bu konuda tecrübelerinizi bekiyorum

* Server: SIRIUS
    * Şuanda 25gb var üstümde limitim bu değil söyleyeceğiniz itemler 50-60gb bulmak zorunda değil tabii. Şimdilik aşırı yüksek miktarlar yatırmak istemiyorum. Bu miktar küçükte değil arkadaşlar yanlış anlaşılıp linç yemek istemem Lakin silah hariç tek parça iteme 10-15gb veremem
    * Skill dağılımım 80 archer 60 explore 5 master şeklinde dağıttım. 800 def için.
    * Archer konusunda tecrübeli arkadaşlarım daha iyi bilir tabii ki, ben AP ağırlıklı yapmak istiyorum.

Ayrıca Sirius'ta bulanan pk için okçu timler varsa iletişime geçebiliriz.
    İnternette arama sonucu bulduğumuz malum sitedeki item calculator aracı ile bir formasyon yaptım;

Can: 6056
    Def: 795
    Attack: 3066
    Dex (Bonus): 255(189)

Yardımlarınızı bekliyorum. İyi oyunlar, iyi forumlar )
    Last edited by xMakhWelo; 07-28-2021 at 11:35 PM.

Senior Member
    +8 ee
    +6 mytril set
    Dual old rol
    Dual +0 coc
    Old agi neck- old quicness neck
    +1 judi - iron belt

Günlük kill görevi ile +6 mytril ve bütçe arttıkça takılara devamke

Senior Member
    Amaç ne onu yazmamışsın.

+8 iron bow
    +7 mytril set
    dual coc +1
    dual shio 3
    judi +2
    old agility neck

Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    +8 ee
    +6 mytril set
    Dual old rol
    Dual +0 coc
    Old agi neck- old quicness neck
    +1 judi - iron belt

Günlük kill görevi ile +6 mytril ve bütçe arttıkça takılara devamke
    +8 ee demişsin. Hepa's ib +8 daha iyi olmaz mı? İkisini kıyaslarsan yine ee 8 der misin?

Quote Originally Posted by Thereisnoway View Post
    Amaç ne onu yazmamışsın.

+8 iron bow
    +7 mytril set
    dual coc +1
    dual shio 3
    judi +2
    old agility neck
    Evet onu yazmamışım. Pk atmak için dizmek istiyorum. Solo olarak da iş yapabilecek bir char olsun istiyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by ClassicaLsfrm View Post
    Evet onu yazmamışım. Pk atmak için dizmek istiyorum. Solo olarak da iş yapabilecek bir char olsun istiyorum
    bence gb ni depola bi 15 gun bekle yayincilar rogueye dondu siriusta cok zarar edersin sacma pahali itemler

Senior Member
    Quote Originally Posted by ClassicaLsfrm View Post
    +8 ee demişsin. Hepa's ib +8 daha iyi olmaz mı? İkisini kıyaslarsan yine ee 8 der misin?
    Olur ama cz çıkıp bir şey yapamayacağını görüp hemen bozacağın için kolay satılacak itemleri tercih ettim

Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Olur ama cz çıkıp bir şey yapamayacağını görüp hemen bozacağın için kolay satılacak itemleri tercih ettim
    cz de ne iş yapar? warrior iş yapmaz okçu iş yapmaz mage parti olacak derler bp pri ani atak ve ani ölebilen bir karakter sadece asas mı oynanabilir?

Quote Originally Posted by halaybasi123 View Post
    bence gb ni depola bi 15 gun bekle yayincilar rogueye dondu siriusta cok zarar edersin sacma pahali itemler
    yayıncıların rogue dönmesi piyasayı düşürecektir diyosun yani

arkadaşlar post sayıma da bakarsanız forumda yeniyim. yasak olduğunu bilsem bile bile lades demem yardım istediğim konuda. Bir yönetici görecektir ya konuyu silecek/kilitleyecek veya beni atacaktır eğer yasak ise. İstediğiniz olacaktır merak etmeyin

Tags for this Thread