Results 1 to 3 of 3
    Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

cheat reports hakkında

bazı açtığım konulara

Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler!

şeklinde cevap geliyor ve başka bir yazı eklenmiyor altına adam ceza aldı mı almadı mı almadıysa neden almadı hiç bir bilgi yok

yani türkiyedeki internetler belli uploadım çok düşük 45 dk video uploadlıyorum youtube a bu esnada internet kullanılamayacak hale geliyor yani bu kadar şeye katlanıp video yüklüyorum kullanıcıyı rapor ediyorum ve konu bu şekilde kalıyor bu çok üzücü bir durum

Senior Member
    +100 ben de tam olarak bu konudan muzdaribim. Eskiden arşiv bölümü yoktu hiç göremiyoduk pat diye kayboluyodu bizim şikayetler. Şimdi allahtan orası var, ama yine de inceleme sonrası hesap ceza aldımı almadımı göremiyoruz.
    Küfür konusunda yayınlardan tanıdığımız ünlü gmler ''işlem tamam'' falan yazıyor, ama makrolarda o otomatik mesajı atıp konuyu arşive atıyolar.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Sorunuzun cevabıyla ilgili sabit bir konu bulunuyor. Arama bölümünü kullanarak ya da sabit konuları kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular