Results 1 to 6 of 6
    Member _NeCRoLiyTe's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Angry JRDE balkonda dragon atıp safe zone olmasına rağmen damage vurulması

JRDE balkona dragon atıp safe zone olmasına rağmen damage vurulması
    bu yüzden atan arkadaşları report ettiğimde moderatörün dediği bu yasak değildir lütfen davranış kurallarını okuyun
    attığı davranış kurallarında (Normal şartlarda giriş yapmanızın imkansız olduğu alanlara giriş yaparak rakiplerinizi öldürmek vb. eylemler.)
    yazıyor bence kendisinin önce okuması gerekiyor

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    yukardaki aşağı vuruyor, aşağıdaki yukarı vuramıyor aslında bu da olmamalı, hatta balkondan aşağı heal, ve balkona descent bile atılmamalı. aşağı dragon atarak kaç kere a.f.k adam kesmişliğim var benim mesela. np geliyor ama sayıya işlemiyor. kurian adamı yukarı çekiyor dc ediyor bu da olmamalı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Girilmesi imkansız olan yerlere kimse girmiyor. Balkon önüne dragon atıldığında belirli bir yere kadar vurabiliyor, bu şu an için oyun kuralları ihlali değildir ancak jr balkon, gemi savaşı gate ve kütük savaşındaki respawn noktalarına dragon atıldığında da vurabiliyor. Bunun düzeltilmesi istenebilir ama bu kural ihlali değildir.

Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    yukardaki aşağı vuruyor, aşağıdaki yukarı vuramıyor aslında bu da olmamalı, hatta balkondan aşağı heal, ve balkona descent bile atılmamalı. aşağı dragon atarak kaç kere a.f.k adam kesmişliğim var benim mesela. np geliyor ama sayıya işlemiyor. kurian adamı yukarı çekiyor dc ediyor bu da olmamalı.
    Kendi güvenli bölgenden atak yapman çok normaldir, savaş alanlarında böyledir. Güvenli bölgenden atak yapabilirsin ama sana yapamazlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member _NeCRoLiyTe's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    . Güvenli bölgenden atak yapabilirsin ama sana yapamazlar. demissinde ama ben güvenli bölgede dururken birisi gelip beni kesebiliyor o zaman okcuda yukarı sıkabilsin kurrianda yukarı cekebilsin neden sadace 1 jop damage atabiliyor saçmalık

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _NeCRoLiyTe View Post
    . Güvenli bölgenden atak yapabilirsin ama sana yapamazlar. demissinde ama ben güvenli bölgede dururken birisi gelip beni kesebiliyor o zaman okcuda yukarı sıkabilsin kurrianda yukarı cekebilsin neden sadace 1 jop damage atabiliyor saçmalık
    Birisi ya da bir sınıf değil, balkonda afk bırakırsanız alta atılan dragon kesebilir. AFK olmadığınız sürece belirttiğim yerlerde dragon'un kesmesi zaten mümkün değildir. Dediğim gibi bunun düzeltilmesi istenebilir, buna kural ihlali demek ve işlem yapılmasını beklemek yanlış olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _NeCRoLiyTe View Post
    kardeş güvenli bölgenin amacı o zaten, sahibini koruyor