Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

dün vip key aldım şifresi sıfırlanmıyor bilgi bile vermiyorsunuz oyun içi

dün vip key aldım gece şifre denedim 2 kere olmadı 3. sünü ise e postama mail attırıp şifreyi sıfırladım ama bu süre zarfında oyundaydım inn hostese gelip tekrar şifre girdim çünkü bilmiyorum HİÇBİR BİLGİ VERİLMEDİĞİ İÇİN dakika başı oyunda yapacağım işlemlerden ötürü foruma girmeye gerek duymadığım için orada yazmıyor oyunda olmayın bilmem ne diye ticket attım verilen cevap aşağıdadır ben bilgi bankası falan kullanmak istemiyorum oyuna bilgi yazın forum mu oynuyoruz knight online mi ben sürekli buraya girip çıkmak zorunda değilim vip key sıfırlıcam orada yazsa ki oyundan çıkınız bilmem ne yazsa çıkarım 1 kere ticket atabiliyoruz 1 kere vip key sıfırlayabiliyoruz neden her şeyi 1 kere yapabiliyoruz 2 olsun 3 olsun 1 kere şifre sıfırlama hakkı veriyorsunuz yanlış olunca 1 gün daha bekle oldu destek ekibine başvurun diyor bana bloke oldu diyor 3 kere yanlış girdiniz diyor ilgilenmenizi istiyorum şu konuyla sıfırlamak istiyorum
    bu arada aşağıdaki atacağım açıklama gibi bir açıklama da olmamalı yapmamalısınız çünkü madurum 1 gün beklemek istemiyorum
    Merhaba:

Bu ve bunun gibi bir çok sorunuz hakkinda sizler için hazırlamış olduğumuz bilgi bankasını kullanarak bir çok sorunuza cevap alabilirsiniz.

Aşağıdaki link üzerinden Vip vault key konusunda bilgi alabilirsiniz.

VIP vault key Sifirlama - http://support.nttgame.com/index.php...lt-key-sfrlama

Saygılarımızla
    Last edited by NightOwl; 07-27-2021 at 10:02 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Lütfen mevcut konunuzdan devam ediniz ve ek konular oluşturmayınız.

İyi forumlar.

Tags for this Thread